Bracia z Gliwic współtworzą zespół „Three of Us”. Ich muzykę grają w całej Polsce

Zespół „Three of Us” tworzy Ewa i bracia Romek i Tomek, którzy podchodzą z Gliwic. – Poznaliśmy się w telewizyjnym programie Bitwa na Głosy w TVP2 11 lat temu – relacjonuje Romek.

– Spędzając wspólnie czas zaczęliśmy myśleć żeby połączyć nasze muzyczne doświadczenia i tym samym tworzyć własny styl zainspirowany amerykańską muzyką country łącząc popowe, nowoczesne brzmienie (modern country) – dodaje.

O zespole, który w dużej części można nazwać gliwickim, piszą największe rozgłośnie radiowe w Polsce. Również grają ich muzykę. Kilka dni temu wystąpili w „Dzień Dobry TVN”.

„Debiutancki singiel Three Of Us „Szklany sufit” to muzyczny manifest o przełamywaniu niewidzialnych barier. Energiczny i motywujący wydźwięk tekstu utworu ma być inspiracją do odwagi i ciągłego dążenia do realizacji swoich marzeń. Różnorodność dźwięków podkreśla dynamiczny i energiczny styl tego singla. Sprawia, że, tak naprawdę, ciężko przypisać go do jednego nurtu muzycznego. Najbliżej mu jednak do nowoczesnego popu z nutą modern country – i to kierunek, w którym podąża zespół” – czytamy.

Debiutancki singiel „Szklany sufit” to muzyczny manifest o przełamywaniu niewidzialnych barier.
Energiczny i motywujący wydźwięk tekstu utworu ma być inspiracją do odwagi i ciągłego dążenia do realizacji swoich marzeń. Różnorodność dźwięków podkreśla dynamiczny i energiczny styl tego singla. Sprawia, że, tak naprawdę, ciężko przypisać go do jednego nurtu muzycznego. Najbliżej mu jednak do nowoczesnego popu z nutą modern country – i to kierunek, w którym podąża zespół.
Three of Us – Ewa, Romek i Tomek to projekt muzyczny zbudowany na przyjaźni- trio poznało się w pierwszej edycji programu „Bitwa na głosy“.
Ewa i bracia bliźniacy Romek i Tomek to połączenie charyzmy, spójnego stylu i miłości do muzyki. Ta trójka to dwa żywioły- ogień i woda, co sprawia, że w elektryzujący sposób przyciągają wspólnym brzmieniem.
Próbując swoich sił w konkursie radia RMF FM – „Twoje 5 minut”, szturmem zdobyli sympatię i serca słuchaczy, co zaowocowało rosnącą z dnia na dzień ilością wyświetleń, sprawiając tym samym, że klip jest najczęściej odtwarzanym video konkursu.
Od kilku lat koncertują, wykonując covery znanych artystów. Tworząc swoje projekty muzyczne, zespół czerpie z nowoczesnego brzmienia pop country, inspirując się muzyką takich grup jak: Lady A, Gone West, czy Litte Big Town.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 rok temu

Pierwszy raz ich słyszę.

Dawid
Dawid
1 rok temu

Przypominają brzmieniem i zgraniem głosów 2+1. Bardzo mi się podoba

Victim
Victim
9 miesięcy temu
Reply to  Dawid

wokalnie słabo,muzyka wtórna

Rysiek
Rysiek
8 miesięcy temu

Jak byłem dzieckiem to u nas na wsi takie granie uprawiała oaza na mszy w kosciele, smęczenie i brzdakanie na gitarze, nie wiem co w tym porywającego

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI