Buy&MNIAM, czyli kupony do restauracji dla klientów Forum

O kupony do takich restauracji jak: KFC, McDonald’s, Berlin Donner Kebap, Thai Express, Makarun, Silver Dragon oraz kawiarni Grycan i lokalu Smooth The Fruit mogą powalczyć klienci gliwickiego Centrum Handlowego FORUM. Od 14 czerwca, od 10:00, do wyczerpania puli nagród trwa kolejna akcja typu kupujesz-zyskujesz. „Buy&MNIAM” to zabawa dla klientów, którzy dokonując zakupów zarejestrują swoje paragony w programie lojalnościowym na stronie forumgliwice.online.

Każdy klient CH FORUM, który od 14 czerwca zrobi zakupy i na forumgliwice.online zarejestruje paragony może wygrać kupony o wartości 20 zł. 

 – Wybrane restauracje i kawiarnia to miejsca, w których nasi klienci uwielbiają jeść i pić. Dlatego uznaliśmy, że początek lata, a za moment wakacji, będzie idealnym czasem, by wpaść do nas z rodziną czy bliskimi i skorzystać z tej wyjątkowej promocji – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Aby wziąć udział w akcji „Buy&MNIAM” trzeba być zarejestrowanym we wspomnianym programie i zrobić zakupy za co najmniej 100 zł. Minimalna wartość paragonu, który można zarejestrować to 30 zł. 

Następnie należy wejść na: forumgliwice.online i zarejestrować paragony w programie lojalnościowym (forumgliwice.online) z zasadami opisanymi w regulaminie. Wtedy też uczestnik zgłasza w programie chęć odbioru nagrody i wybiera ją, co powoduje wygenerowanie kuponu.

W akcji „Buy&MNIAM” czeka na Was aż 370 kuponów. 

Spieszcie się, bowiem liczba nagród jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania puli nagród.

Treść regulaminu akcji „Buy&MNIAM” jest dostępna na stronie internetowej https://forumgliwice.online na stronie internetowej https://forumgliwice.pl oraz w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH FORUM w Gliwicach.

Nie zapomnijcie, że poprzez nasz program lojalnościowy na: forumgliwice.online można wspierać organizacje charytatywne. Zebrane punkty można wymienić w tej chwili na pomoc Stowarzyszeniu GTW Gliwice, które pomaga ukraińskim uchodźcom oraz gliwickiemu schronisku dla bezdomnych zwierząt. 

Zapraszamy do zabawy z CH FORUM!
FORUM buy mniam x
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI