Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. Klub Osiedlowy Chatka zaprasza na kreatywne zajęcia dla dzieci i młodzieży!

Emilii Plater 18 w Gliwicach. To właśnie tam swoją siedzibę ma Klub Osiedlowy Chatka. W świeżo wyremontowanym centrum edukacyjnym prowadzone są inspirujące zajęcia dla dzieci i młodzieży. Programowanie, robotyka, zajęcia craftowe… i nie tylko! Oferta „Chatki” jest bogata i każdy mały bystrzak znajdzie w niej interesujące dla siebie zajęcia!

Klub Osiedlowy Chatka mieści się w samym centrum Osiedla Wojska Polskiego. To miejsce doskonale znane mieszkańcom, bowiem wielu z nich w przeszłości uczęszczało do Chatki na pozalekcyjne zajęcia. Przez wiele lat miejsce stało jednak puste. Dziś sytuacja przedstawia się zgoła odmiennie. Chatka została wyremontowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt do prowadzenia inspirujących zajęć dla dzieci i młodzieży, a każdego popołudnia miejsce tętni życiem.

Chatka jest także siedzibą Ekstraligowego klubu szachowego – Akademii Szachowej Gliwice, dlatego na korytarzach tego wyjątkowego miejsca można spotkać miłośników królewskiej gry w każdym wieku.

Jakie zajęcia oferuje Chatka?

  • Programowanie
  • Język angielski
  • Robotyka
  • Świat LEGO
  • Szachy (grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych)
  • Zajęcia plastyczne i craftowe
  • Zajęcia muzyczne: gitara, pianino, ukulele
  • Korepetycje (dla uczniów szkół podstawowych i średnich)

Obecnie prowadzone są zapisy na zajęcia, a ich początek zaplanowano na 19 września. Co ważne, podwyżki cen ominęły ofertę Chatki. Centrum edukacyjne utrzymało ceny z ubiegłego roku.

Jak się zapisać na zajęcia?
Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem+48 787 889 417, mailowo na [email protected] oraz bezpośrednio w Chatce na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach.
Gdzie znajdę więcej informacji na temat Chatki?

Więcej informacji na temat Chatki oraz szczegółową ofertę zajęć można znaleźć na stronie internetowej https://naszachatka.pl/ lub fanpage’u na portalu Facebook
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI