Chcesz sprzedawać na jarmarku bożonarodzeniowym? Zgłoś się!

Miasto Gliwice poszukuje producentów, artystów oraz handlowców, chcących zaoferować swoje produkty do sprzedaży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2017.

Organizacja Jarmarku planowana jest wstępnie w dniach od 6 do 22 grudnia tego roku na gliwickim Rynku, czas jego trwania jest uzależniony od zainteresowania wystawców.

Miasto ze swej strony zapewni zaplecze handlowe (domki handlowe o powierzchni ok. 6 m2) i sanitarne oraz dekoracje świąteczne i program artystyczny w wybrane dni przy świątecznej szopce.

Handlowcy będą zobowiązani do uiszczenia opłaty targowej, zgodnie ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic (uchwała Rady Miejskiej w Gliwicach
nr XVII/432/2016 z 16 czerwca 2016 roku zmieniająca uchwałę w sprawie wprowadzenia na terenie miasta Gliwice opłaty targowej oraz określenia wysokości stawek dziennych opłaty targowej) z następującymi zastrzeżeniami:
– sprzedaż będzie prowadzona w dniach i godzinach wskazanych przez organizatora (nie będzie możliwości udostępnienia domku tylko w wybrane dni lub godziny),
– sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie w domkach zapewnianych przez organizatora (nie będzie możliwości ustawienia dodatkowych stoisk na Rynku).
Preferowane będą stoiska, które wcześniej nie były prezentowane w Gliwicach, o charakterze świątecznym, w których prowadzona będzie sprzedaż takiego asortymentu, jak ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby świąteczne i choinkowe, choinki, pamiątki i rękodzieło, biżuteria, artykuły spożywcze oraz wyroby garmażeryjne i gastronomiczne.
Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania wyboru wystawców i odrzucenie części zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie wstępnych zgłoszeń do 10 października 2017 r. w jeden ze wskazanych poniżej sposobów:
– pocztą na adres: Urząd Miejski w Gliwicach, Wydział Kultury i Promocji Miasta, ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice
– osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego
– faksem na nr 32/231-40-59
– za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]
W zgłoszeniu należy wpisać dane kontaktowe osoby/firmy oraz wskazać charakter prowadzonej działalności.

Ostateczna decyzja dotycząca organizacji wydarzenia zostanie podjęta do 31 października 2017 r.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI