r e k l a m a


Chcesz wstąpić do policji? Sprawdź się na torze przeszkód

Już za kilka dni, czyli 26 kwietnia br. w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji zainteresowani służbą w policji będą mogły sprawdzić, jakie wymagania stawiane są kandydatom.

Po raz kolejny Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich chcących zmierzyć się z torem przeszkód, jaki należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Zapraszamy do uczestnictwa i czekamy na zgłoszenia!

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi – absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w policji.

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 26 kwietnia br. w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zajęcia odbędą się w trzech turach o godz.: 12, 14, 16 (zakończenie o godz. 17:30).

Ze względów organizacyjnych, osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie.
[email protected]
723645738
Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie możliwości daje służba w policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI