citybus.pl, czyli mobilność w Twoim zasięgu. Wypożycz samochód na minuty

Pojawił się nowy gracz na rynku śląskim – mowa tu o citybus.pl czyli wynajem aut dostawczych na minuty.

citybus.pl umożliwia korzystanie z samochodu tylko wtedy, jeśli jest nam potrzebny bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów czy zajmowania się samym samochodem. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji w pełni sprawne i funkcjonalne auto bez zbędnych obowiązków i formalności.

Możesz skorzystać z wynajmu za pomocą aplikacji w telefonie. Wszystko, co należy zrobić to wejść do sklepu GooglePlay lub AppStore, pobrać aplikację citybus.pl, zarejestrować i poczekać na aktywację (do 60 minut). Każdy Klient otrzymuje 10 zł w ramach BONUSU za zarejestrowanie się.

Operator oferuje auta dostawcze, które możesz wynająć m.in. do przeprowadzki, remontu lub przewiezienia materiałów. Na mapie aplikacji citybus.pl widoczne są miejsca, w których znajdują się samochody. Jeśli chcesz je wypożyczyć wystarczy, że znajdziesz auto dostępne na mapie. Aplikacja wyszukuje te znajdujące się najbliżej Ciebie. Po zarezerwowaniu go możesz rozpocząć wynajem. Koszt wynajmu uzależniony jest od ilości przejechania kilometrów i minut, ale możesz go wynająć również na cały dzień. Cennik widnieje na stronie internetowej czy w aplikacji.
To dzięki aplikacji korzystacie z wynajmu, więc niezbędne jest jej posiadanie. Za jej pomocą rezerwujecie samochód, rozpoczynacie wynajem i kończycie. Widzicie swój koszt wynajmu, strefy parkowania citybus.pl i inne niezbędne informacje, które sprawią, że ta usługa jest łatwiejsza i wygodniejsza i bez zbędnych formalności.

Jednym z głównych założeń citybus.pl jest wygoda i oszczędność ofertowana użytkownikowi. Klient ogranicza się wyłącznie do opłacenia czasu użytkowania pojazdu oraz przejechanych kilometrów. Wynajem jest elastyczny, zależny od indywidualnych potrzeb. To propozycja dla tych, którzy potrzebują auta od czasu do czasu, dostępności 24/7 a niepotrzebujących na co dzień auta dostawczego.

Pobierz aplikację i skorzystaj kiedy chcesz:
Apple: http://bit.ly/ios_citybus
Android: http://bit.ly/android_citybus

Social media:
https://www.facebook.com/Citybuspl-106927141375898
https://www.instagram.com/citybus.pl/
Materiał Partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI