r e k l a m a
spot_imgspot_img

Co da Ci konsolidacja kredytu i dlaczego warto z niej skorzystać?

Obecnie bardzo dużo osób żyje z kredytem i z pożyczkami. Takie zobowiązania finansowe ułatwiają realizację marzeń, jednocześnie mocno obciążając portfel. Jeśli i Ty jesteś w sytuacji, gdy Twoje pożyczki coraz bardziej Cię ograniczają, mamy rozwiązanie. Konsolidacja kredytu pozwoli Ci uporządkować finanse i złapać oddech od zobowiązań.

Dla kogo konsolidacja kredytu?

Posiadanie kredytu hipotecznego jest w naszym kraju na porządku dziennym. Większość osób bez problemu spłaca go, choć trwa to nawet trzydzieści lat. Jednak komplikacje pojawiają się, gdy musisz wziąć inną pożyczkę. Twoje zobowiązania miesięczne rosną, a przypadki losowe często zaburzają rytm spłat. Jeśli czujesz, że nie wyrabiasz, właśnie dla ciebie powstała konsolidacja kredytu. To rozwiązanie pozwoli Ci znów stanąć na nogi, bez ryzyka utraty wymarzonego domu czy mieszkania.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

To nic innego jak suma Twoich zobowiązań podzielona na równe raty z nowym okresem spłaty. Oznacza to, że jeśli jeden kredyt miałeś spłacić w ciągu 10 lat, a drugi 20, to wydłuży się czas Twojego nowego zobowiązania. Mniejsza miesięczna rata i więcej czasu na spłatę to główne wyznaczniki konsolidacji kredytu. Takie bezpieczeństwo pozwoli Ci odetchnąć psychicznie i z nową siłą dążyć do zarabiania pieniędzy.

Dodatkowa gotówka przy konsolidacji

Posiadanie kilku zobowiązań w różnych bankach może z czasem być dość trudne do ogarnięcia. Jeśli masz dobrą sytuację finansową i przeniesiesz wszystko do jednego banku, możesz jeszcze wyjść z żywą gotówką. To z pewnością dobre rozwiązanie, które uchroni Cię przed kolejnym kredytem gotówkowym. Remont domu lub wakacje są w zasięgu Twoich rąk. A ponieważ zamiast kilku rat płacisz jedną, już nigdy nie zdarzy Ci się o czymś zapomnieć.

Do czego potrzebny Ci doradca?

Doradca kredytowy ułatwia znalezienie najlepszego banku, który połączy Twoje zobowiązania w jedno. Konsolidacja kredytu może być trudniejsza jeśli zaciągnąłeś pożyczki w parabankach. Wewnętrzne przepisy banków uniemożliwiają im udzielenia Tobie pomocy. A ekspert z biura kredytowego z łatwością wskaże Ci właściwą instytucję. Będzie on także pomocny przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów.

 

Wsparcie w kryzysie

Doradca kredytowy staje się dla Ciebie powiernikiem, któremu możesz zwierzyć się z kłopotów. Jeśli nie panujesz nad swoimi finansami, a suma Twoich zobowiązań rośnie każdego miesiąca, to właśnie ekspert pomoże Ci przerwać ten rytm. Wskaże rozwiązanie, które pozwoli w końcu sięgnąć po konsolidację kredytu i uspokoi Twoje życie. Działanie w tej trudnej branży bez wiedzy i umiejętności może Cię jeszcze bardziej pogrążyć. Dlatego nie obawiaj się spotkania z ekspertem.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI