spot_img


Co z trenerem Fornalikiem?

Wiele osób zastanawiało się, czy ceniony w Gliwicach trener zostanie z Piastem. Znamy decyzję.

Klub poinformował, że trener Waldemar Fornalik przedłużył swój kontrakt z Piastem Gliwice. 58-letni szkoleniowiec związał się z Niebiesko-czerwonymi do 30 czerwca 2024 roku. Nową trzyletnią umowę z klubem podpisał również asystent trenera, Tomasz Fornalik.

– Jestem bardzo zadowolony, że obdarzono mnie zaufaniem. Przeżyliśmy tutaj w Piaście wielkie chwile, również te trudne. Te relacje budowały się i zarówno władze klubu, jak i ja wiemy na co nas wspólnie stać – powiedział trener Waldemar Fornalik po podpisaniu umowy.

– Czekają nas kolejne wyzwania. Wspięliśmy się na szczyt Ekstraklasy i wiemy jakie wspaniałe emocje temu towarzyszą oraz jakie uczucia są, kiedy zdobywa się medal tych rozgrywek. W dalszym ciągu chcemy być drużyną, która walczy o te cele, a składa się na to wiele czynników. To zasługą nie tylko trenera, drużyny, tylko całego sztabu i klubu w całym jego obszarze – zaznaczył szkoleniowiec Piasta Gliwice

Trener Waldemar Fornalik pracuje w Gliwicach od 19 września 2017 roku.

Od tego czasu prowadził zespół Niebiesko-czerwonych w 153 spotkaniach, w których zanotował 66 zwycięstw, 38 remisów oraz 49 porażek. 58-letni szkoleniowiec doprowadził klub do największych sukcesów sportowych jakim było zdobycie złotego i brązowego medalu mistrzostw Polski.
info / fot. Piast Gliwice

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI