r e k l a m a


Cyrk Warszawa przyjeżdża do Gliwic

spot_img
r e k l a m a

Z nowym atrakcyjnym programem przybywa Cyrk Warszawa pod dyrekcją Ireny i Gyorgio Petkow.

Cyrk Warszawa to cyrk z tradycjami – istnieje od 1947 roku. W tym sezonie prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgarii, Ukrainy, Rosji i Polski. W trakcie przedstawienia będą mogli Państwo zobaczyć rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera – Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej – Angelika.

Mistrzowskie groteski akrobatyczne z szalonym fortepianem oraz na latarni zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce wybitny polski artysta cyrkowy Mirosław Bogut. Przez wiele lat jego popisy na arenie były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych.

Pokaz gołębi, małpek, węży i piesków przedstawią nasi goście z Ukrainy- duet Fantik. Atrakcją tegorocznego show są popisy napowietrzne na ruchomym trapezie w wykonaniu Olega Sysuna z Bułgarii.

Ten pokaz możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa. Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo oraz clown Fantik. To wszystko , a nawet więcej już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w Waszym mieście. Zapraszamy. Więcej o programie i Cyrku Warszawa, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: http://cyrk-warszawa.pl.

GLIWICE
obok Centrum Handlowego Arena
31.03. / sobota / godz.15:00 i 18:00
01.04. / niedziela / godz.14:00 i 17:00
02.04. / poniedziałek / godz.17:00

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pytanko
pytanko
11 lat temu

jakie ceny biletów?

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI