Czerwcowe Forum Rękodzieła. Kupujesz i pomagasz

Pomaganie przez kupowanie – to hasło opisujące ideę FORUM Rękodzieła. Właśnie na takiej misji powstały i opierają się spotkania rękodzielników w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach. Kolejna edycja odbędzie się 17 czerwca.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Handlowym FORUM, od 12:00 do 18:00, na poziomie +1, w pasażu obok sklepu TEDI. 

17 czerwca to czas na szukanie prezentu na Dzień Taty. Jeżeli zastanawiasz się nad czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym to ponad 20 wystawców – artystów z Gliwic i okolic będzie czekać na Ciebie wraz ze swoimi produktami, które są prawdziwymi dziełami sztuki rękodzielniczej.

– Czas kiedy szukamy prezentów dla ojców to ważny moment, bowiem dobrze jest trafić w zainteresowania mężczyzn. Podczas FORUM Rękodzieła można znaleźć coś naprawdę niesamowitego. Spotkania rękodzielników są idealne dla osób, które poszukują wyjątkowych prezentów i niepowtarzalnych przedmiotów – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Czy robiąc zakupy można pomóc innym? Wystawcy angażujący się w FORUM Rękodzieła przekazują finansowe cegiełki na rzecz Fundacji Stacja 6. Środki te trafiają do podopiecznych fundacji. Aktualnie Stacja 6 opiekuje się 150 osobami bezdomnymi, samotnymi i biednymi. 

 – Bez ludzi dobrej woli, także takich jak nasi wystawcy, nie bylibyśmy w stanie pomagać na tak dużą skalę. Ci, którym pomagamy otrzymują potrzebne przedmioty codziennego użytku i żywność. Gdy potrzebują załatwienia życiowych spraw to wspieramy ich na przykład w poszukiwaniu pracy – mówi Krzysztof Gryc, prezes Fundacji „Stacja 6”.

Rękodzielnicy chcący współpracować ze Stacją 6 mogą kontaktować się dzwoniąc pod numer: 796926314. Sklep charytatywny w CH FORUM jest również miejscem, które funkcjonuje jako centrum wsparcia dla osób w trudnych sytuacjach życiowych. Dochód z niego oraz FORUM Rękodzieła trafia do osób bezdomnych, biednych, chorych i samotnych. 

Zapraszamy na FORUM Rękodzieła!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI