Nagle zjechał na sąsiedni pas ruchu. Dachowanie na A4

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę około godz. 5.25 na odcinku autostrady A4 w pobliżu węzła Gliwice-Sośnica. Na szczęście w wyniku zderzenia dwóch samochodów nie doznał poważnych obrażeń.

Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 5.25 na 317 kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń wynika, kierujący samochodem marki ford mondeo, jadąc środkowym pasem, z nieustalonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym skrajnym prawym pasem samochodem marki fiat scudo, który uderzył w bariery energochłonne, z kolei ford zaczął dachować i zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej.

W zdarzeniu brało udział łącznie 5 osób, które przetransportowano do szpitala, jednak nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i trzeźwość za kółkiem. Wspólnie zadbajmy o to, aby wszyscy podróżujący naszymi drogami bezpiecznie dotarli do celu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
3 miesięcy temu

„policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i trzeźwość” – no to nie róbmy korytarza życia ani nie zjeżdżamy Polskiej Policji za linię ciągła. DziekujeMy, Wam dzielni Policjanci z Polski 😀 Aaa maseczki noście bo mandat nielegalny czeka i inne temu podobne Wasze zachowania POLICJo

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI