Czterech na jednego. Dusili i uderzyli „z byka”. Szuka ich policja

Czterech nieustalonych mężczyzn zaczepiło 22-letniego gliwiczanina pod pretekstem „dołożenia złotówki”. Następnie sprawcy doprowadzili pokrzywdzonego do stanu bezbronności. Ofiara została uderzona, m.in. głową w twarz i duszona. Napadniętemu ukradziono telefon komórkowy marki Xiaomi RedMi 7 wartości 350 zł.
W toku postępowania ustalono, że podejrzani o opisane przestępstwo zostali zarejestrowani przez monitoring. Publikujemy wizerunki czerech nieznanych mężczyzn z prośbą o powiadomienie, choćby anonimowe, kto znajduje się na zdjęciach. Internauci, którzy podejrzewają, kogo utrwaliły kamery, mogą kontaktować się bezpośrednio z referentem sprawy, asp. sztab. Andrzejem Siwoniem, tel. 47 85 90 330, e-mail: [email protected].

Aktualizacja: Jeden z mężczyzn sam zgłosił się na policję. Pozostali nadal są poszukiwani

– Wszystkie osoby informujące pozostaną anonimowe, nie będą w żaden sposób niepokojone ani dopytywane – zapewnia policja.

Jeśli wiemy lub podejrzewamy, kto jest na zdjęciach, nie pozostawiajmy tej wiedzy dla siebie. Nie możemy pozwolić, aby sprawcy rozboju pozostali bezkarni.

Zobacz też: Pobicie na Konarskiego. Tego mężczyzny szuka policja

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Trom
Trom
2 lat temu

Zgredy !

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI