r e k l a m a
spot_imgspot_img

Czterech pijanych kierowców zatrzymanych

W Polsce obowiązują bardzo rygorystyczne przepisy w tym obszarze, kary są dotkliwe, jednak nie ma dnia, by w ręce policji nie wpadł ktoś po użyciu alkoholu (0,2-0,5 promila) lub nietrzeźwy, z zawartością ponad pół promila w organizmie.

Tylko wczoraj w naszym rejonie zatrzymano czworo pijanych kierujących. Można już powiedzieć, że wszyscy stracili uprawnienia, czekają ich poważne konsekwencje finansowe oraz wyroki.

Godzina 4.10, ul. Tarnogórska w Gliwicach: podczas kontroli drogowej patrol zatrzymuje 35-letniego gliwiczanina jadącego motocyklem marki Honda. Mężczyzna prowadzi, mimo że w jego krwi znajduje się 0,8 promila alkoholu.
Godzina 9.40, knurowski odcinek autostrady A1: policjanci zatrzymują 23-latkę kierującą samochodem marki Hyundai. Kobieta prowadzi w stanie nietrzeźwości – ponad 0,6 promila.
Godzina 10.00, Kuźnia Nieborowska, ul. Krywałdzka: policjanci z drogówki zatrzymują do kontroli bmw. Kierujący nim 38-latek z Gliwic okazuje się nietrzeźwy – wynik badania to ponad 0,5 promila.
Godzina 21.31, ul. Jasna w Gliwicach: dochodzi do samoujawnienia się sprawcy przestępstwa – mercedes na świętokrzyskich numerach rejestracyjnych rozbija się na drzewie. Na szczęście nikt nie doznaje poważnych obrażeń. Kierujący, 35-letni gliwiczanin, jest kompletnie pijany, w jego organizmie krąży 2,2 promila alkoholu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI