r e k l a m a
spot_imgspot_img

Czy podopieczni gliwickich świetlic TPD otrzymają wsparcie?

Stowarzyszenie „Centrum Inicjatyw Społecznych” tworzy charytatywny rajd rowerowy. Dzięki pieniądzom zebranym podczas rajdu podopieczni ze świetlic środowiskowych będą mogli pojechać na wycieczkę.

Rajd „Wyroweruj Wycieczkę” wystartuje w najbliższą niedzielę, 29 czerwca z Placu Krakowskiego o godzinie 15.00. Po przejechanych ośmiu kilometrach rowerzyści zakończą jazdę pod Europą Centralną.

W jaki sposób rowerzyści mogą pomóc w organizacji wycieczki?
Podczas rajdu sprzedawane będą cegiełki o wartości 10 lub 5 złotych dla osób poniżej 13 roku życia. Każda osoba, która kupi cegiełkę otrzyma silikonową lampkę rowerową a także butelkę wody. Na koniec będzie możliwość zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia, które zostanie wydrukowane i powieszone w świetlicy.

Sama wycieczka to edukacyjna podróż do gospodarstwa ekologicznego, w którym podopieczni będą mogli uczestniczyć w warsztatach i zajęciach na wolnym powietrzu. Zagroda Danieli czy lekcja z ornitologiem to tylko niektóre z punktów w programie. Na zakończenie – wspólne ognisko.

Zapisy na rajd prowadzone są przez Internet. Dodatkowo będzie możliwość zapisania się na Placu Krakowskim. Strony rajdu: facebook.com/29czerwca

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI