r e k l a m a
spot_imgspot_img

Ruiny Teatru Victoria zagrożone? Wampiry i Upiory powracają…

Trwa „Sezon letni” w Ruinach Teatru Victoria. W najbliższych dniach na scenie przy Alei Przyjaźni 18 królować będą wampiry!

– Wampiry są w Gliwicach już od dawna – przekonują organizatorzy imprezy z Gliwickiego Teatru Muzycznego. – Teraz jednak zostały przebudzone… Powoli opuszczają więc swoje kryjówki i wychodzą na jaśniejące światło Księżyca. Przyciąga je zew, są spragnione świeżej krwi. Pozostało ich już niewiele – to ostatni członkowie gliwickiego klanu, który żył tu przed kilkuset laty. Po wielu wiekach ukrywania się postanowiły w końcu ujawnić swoją obecność. Kroki skierowały ku Ruinom Teatru Victoria, miejscu, gdzie niegdyś mieszkały – zanim jeszcze powstał budynek. Nie wiedzą jednak, że dziś w ciemnych zakamarkach przebywają tam inni rezydenci. Nikt w okolicy nie może być pewien swojego bezpieczeństwa, kiedy w jednym miejscu spotkają się wampiry i upiory.

Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat istot z pogranicza naszego świata, powinni w najbliższych dniach odwiedzić teatralne Ruiny. 27 i 28 czerwca oraz 4 lipca o godzinie 19.13 (!) rozpocznie się tam mroczny, pełen tajemnic koncert musicalowy pt. „Wampiry i upiory”, w którym pragnienie i pożądanie mieszają się ze strachem oraz niebezpieczeństwem. Wystąpią m.in. Wioletta Białk, Jolanta Kremer, Andrzej Skorupa, Michał Musioł, Maciej Pawlak, Przemysław Witkowicz, Maciej Trąbka.

Czy grozi nam wielkie niebezpieczeństwo?
– Dla zapewnienia bezpieczeństwa widzów, w całym teatrze rozwieszony będzie czosnek, a w dostępnych miejscach znajdą się naostrzone osinowe kołki. Nie możemy jednak w pełni zagwarantować, że to uchroni piękne kobiety przed wampirzymi kłami – ostrzegają przedstawiciele GTM.

Bilety oraz szczegółowe informacje: www.teatr.gliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI