Diler z Sikornika aresztowany. Znaleziono amfetaminę

Detektywi z Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice śledzą rynek narkobiznesu. Każdy sygnał o pojawieniu się większej ilości narkotyków traktowany jest priorytetowo.

Policjanci stawiają przede wszystkim na wyłapywanie dilerów. Przykładem mogą być wczorajsze działania oraz skuteczne wytropienie i zatrzymanie handlarza. W czasie przeszukania jednego z mieszkań na os. Sikornik znaleziono przygotowane do sprzedaży porcje amfetaminy.

Nie ma tygodnia, by policjanci nie zatrzymali podejrzanego o posiadanie czy handel środkami psychoaktywnymi.

Wczoraj policjanci trafili na trop kolejnego podejrzanego o handel. Około godziny 10.00 mieli już pewność, gdzie poszukiwany diler zamieszkuje. Do drzwi jednego z mieszkań na os. Sikornik zapukali więc funkcjonariusze w cywilu. W domu zastali 25-latka. W czasie przeszukania znaleziono u niego prawie 76 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś o jego dalszych losach będą decydować policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę.

Przestępstwo sprzedaży narkotyków, a więc ich udzielenia w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, jest zagrożone surową karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI