Dotacja dla żłobków niepublicznych

Z początkiem grudnia ogłoszono „Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Miasta Gliwice w dziedzinie organizacji opieki nad dziećmi sprawowanej w formie żłobka w 2015 roku”.

Chodzi o dofinansowanie dla żłobków niepublicznych, które można przeznaczyć na tzw. koszty kwalifikowane, czyli np. wynagrodzenia dla opiekunów dzieci, opłaty za media czy pomoce dydaktyczne. Dzięki temu rodzice zapłacą miesięcznie nawet o 500 złotych mniej.

Z kasy miejskiej wyasygnowano na ten cel 426 tys. zł. Pieniądze muszą być wydane do końca 2015 roku. O dotację mogą ubiegać się placówki wpisane do miejskiego rejestru żłobków i klubów dziecięcych. Termin składania ofert mija 23 grudnia. Szczegółowe informacje o konkursie na dotacje można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach (http://bip.gliwice.eu/) w dziale Organizacje pozarządowe → Konkursy i dotacje → Ogłoszenia o otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych Miasta Gliwice, na stronie www.gliwice.eu w sekcji banerów górnych (Konkursy 2015) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przyszłytata
Przyszłytata
8 lat temu

Bardzo dobry pomysł,
Dać pieniądze i monitorować je! Zobaczymy czy będzie taniej i o ile?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI