Dwie oferty na rower miejski w Gliwicach

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku wypożyczalnie rowerów w Gliwicach zorganizuje konsorcjum firm Orange i Roovee. Dokładnie tak samo, jak w 2021 r.

W przetargu ogłoszonym przez miasto Gliwice złożono dwie oferty. Władze Gliwic na rower miejski chcą przeznaczyć nieco ponad 1,4 mln zł, a obie oferty są niższe. Bardziej atrakcyjną finansowo złożyło wspomniane konsorcjum – 1 111 920 zł, natomiast drugi oferent – Trybeco sp. z o.o. z Łodzi swoje usługi wycenił na 1 298 880 zł.

30 listopada z Gliwic zniknęły rowery, z których mieszkańcy korzystali przez część 2021 roku. Przedmiotem nowego zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi Gliwicki Rower Miejski od 1 kwietnia do 30 listopada 2022 r.

W Gliwicach ma pojawić się minimum 30 stacji z rowerami. Na każdej ma być średnio 15 stojaków rowerowych i ok. 10 rowerów. Wykonawca udostępni: rowery standardowe (minimum 293 sztuki), rowery typu tandem (2 sztuki), rowery typu cargo/familijny (5 sztuk). Dodatkowo Wykonawca zapewni co najmniej 10 standardowych rowerów zapasowych dla całego systemu GRM.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI