Dwie osoby pocięte nożem, bójki, kradzieże. Weekend w Gliwicach

W sobotę gliwiccy policjanci zatrzymali 8 osób, a w niedzielę – 13. Wśród nich byli dwaj uczestnicy bójki.

22-latek użył noża, którym poważnie zranił dwóch mężczyzn. Do tego przestępstwa doszło w sobotę przy ul. Kochanowskiego.

Napastnicy zostali obezwładnieni i zatrzymani przez policję. Pokrzywdzeni, 26- i 48-latek, z ranami ciętymi oraz kłutymi trafili do szpitala. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności tego poważnego przestępstwa.

W sobotę złapano też dwóch sprawców kradzieży rozbójniczej. Zatrzymania dokonali policyjni wywiadowcy. Dwóch 19-latków, którzy na ul. Młodzieżowej skradli 35-letniej kobiecie telefon komórkowy, a następnie użyli wobec pokrzywdzonej siły fizycznej, czeka na proces karny i wyrok (nawet 10 lat pozbawienia wolności).

W niedzielę na ul. Literatów policyjny patrol zatrzymał dwie kobiety i mężczyznę. Ci bili i kopali 21-latka. Ofiara doznała ogólnych obrażeń.

Wśród zatrzymanych znalazł się również 34-latek. Na ul. Raciborskiej mężczyzna włamał się do audi. Po pościgu i ujęciu policjanci odkryli, że włamał się on również do zaparkowanego przy tej samej ulicy chryslera.

To tylko niektóre z wielu zdarzeń, do jakich wezwani zostali gliwiccy stróże prawa. Prócz tego zatrzymano sprawców: zgwałcenia, znęcania nad rodziną, bójek i uszkodzeń ciała, kradzieży i kradzieży z włamaniem, dilera twardych narkotyków.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI