Dzień Dziecka w Forum! Spotkanie z misiem Grizzy i lemingami

Pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przezabawnej kreskówki „Grizzy i Lemingi” to tylko jedna w wielu atrakcji czekających na dzieci, które 4 czerwca, pojawią się w CH FORUM. Bystry miś i dokuczające mu stale lemingi opanują scenę główną CH FORUM na sześć sobotnich godzin, od 12:00 do 18:00.

Nie lada gratką będzie możliwość przybicia piątki z misiem Grizzy. Dzieci będą mogły spróbować wystrzelić leminga z armaty, a także wziąć udział w strefie sprawności z lemingowym torem przeszkód. Swoich sił najmłodsi klienci CH FORUM spróbują także podczas próby zaklejenia misia Grizzy magnesami z lemingami. Nie może Was tu zabraknąć!

Poza tym na wszystkich odwiedzających galerię tego dnia będzie czekało wielkoformatowe memory z wizerunkami lemingów. Podczas tego spotkania w strefie kreatywnej dzieci będą mogły rozwijać talenty plastyczne. Tutaj powstaną zwierzęta z balonów, które będą mogły zabrać do domu. Natomiast miłośnicy tatuaży mogą liczyć na to, że na ich przedramionach znajdą się wizerunki zabawnych lemingów.
Wszyscy wiemy, że popcorn to coś, co kochają dzieci, ale czy wiedzieliście, że uwielbiają go również lemingi? Właśnie dlatego na tej imprezie z okazji Dnia Dziecka popcornu nie zabraknie.

– Dzień dziecka to taki moment, w którym pracujemy, by każde dziecko odwiedzające CH FORUM miało mnóstwo powodów do uśmiechu. Kiedy w roli głównej mamy misia Grizzy i lemingi spodziewamy się całej fali radości. Czekamy więc na najmłodszych mieszkańców Gliwic i okolic – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i Marketingu w CH FORUM.

Będzie się działo! Pytanie, kto to ogarnie?
W CH FORUM mamy naszego prowadzącego takie spotkania i już zdradzamy, że to właśnie on tego dnia przeprowadzi mnóstwo zabaw dla dzieci, oczywiście z upominkami.

3 i 4 czerwca w CH Forum, przygotowaliśmy również akcję sprzedażową, podczas której paragony będzie można wymienić na kubki, czapeczki i skarpetki z Grizzym i lemingami.

Udział w zabawie jest bezpłatny i nie trzeba się specjalnie rejestrować.

Nie możemy się Was doczekać!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI