Dzień Dziecka z Majką Jeżowską

Na koncert najpiękniejszych piosenek dla dzieci w wykonaniu Majki Jeżowskiej zaprasza 1 czerwca Centrum Handlowe EUROPA CENTRALNA.

Przez cały weekend nie zabraknie tam atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. W sobotę, 31 maja, szykuje się dzień wciągającej zabawy pełen gier przygodowych i logicznych. – Za pomocą tradycyjnych planszówek chcemy pokazać, że można się ciekawie bawić bez konieczności spędzania czasu przed komputerem – przekonują organizatorzy. Dla zainteresowanych rodzinną zabawą przygotowano prawie 50 różnorodnych gier oraz specjalne turnieje. Swoich sił będzie można spróbować w rywalizacji na mini-piłkarzyki, w budowaniu farmy podczas gry w „Super Farmera” czy podczas zabawy wielowymiarowymi „Dobblami”.

Natomiast w Dzień Dziecka na parkingu EUROPY CENTRALNEJ powstanie specjalne miasteczko, w którym najmłodsi będą mogli w ciekawy sposób spędzić czas pod opieką animatorów. Centralnym wydarzeniem będzie koncert Majki Jeżowskiej, który rozpocznie się o godzinie 17.00. Usłyszymy takie hity, jak: „Wszystkie dzieci nasze są”, „A ja wolę moją mamę” czy „Rytm i melodia”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI