r e k l a m a


Dzień Kobiet w stylu retro Parku Handlowym Arena

Doskonale wiemy, że dzień kobiet powinien trwać przez cały rok, ale skoro zbliża się ta niezwykła data w kalendarzu – świętujemy! Już w najbliższy weekend zaprosimy wszystkie Panie do prawdziwej celebracji w stylu retro. O sekretach kobiecej literatury oraz własnych powieściach opowie pisarka Karolina Wilczyńska. Będzie też można otrzymać romantyczną kompozycję kwiatową.

W dniach 3 i 4 marca (piątek i sobota) w Parku Handlowym Arena świętujemy Dzień Kobiet. W piątek zapraszamy na spotkanie z popularną pisarką powieści dla kobiet – Karoliną Wilczyńską. Autorka tworzy zarówno romanse jak i powieści obyczajowe, ujęte w popularne cykle, np. „Stacja Jagodno”, „Rok na Kwiatowej”, „Kawiarenka za rogiem”, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród pań w całej Polsce. Porozmawiamy o emocjach i sekretach kobiecej natury. Będzie też można otrzymać książkę z autografem.

W sobotę – 4 marca, zapraszamy na zakupy. W zamian nagrodzimy pięknymi kompozycjami w stylu retro, w których dominującym elementem będzie romantyczny cyklamen.

Aby otrzymać książkę lub kwiaty, wystarczy w piątek (w godz. 12.00-18.00) lub w sobotę (w godz. 12.00-19.00) zrobić zakupy za 150 PLN oraz przystąpić do naszego klubu Arena Rabatów. To specjalny program lojalnościowy dla miłośników rabatów, sekretnych ofert i upominków za zakupy. Prezenty będzie można odebrać w punkcie promocji. Tam też nasze hostessy poinformują o zasadach działalności Areny Rabatów.
Przy okazji – zapraszamy na zakupy również wszystkich Panów. Przypominamy, że warto przygotować się zawczasu i zaplanować ukochanej Kobiecie jakąś niespodziankę. W Parku Handlowym Arena na pewno znajdziecie wiele inspiracji i pomysłów, by uczynić wyjątkową kobietę szczęśliwą i zadowoloną.
Zapraszamy!
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI