r e k l a m a


Dzień Nauki i Przemysłu w Technoparku

spot_img
r e k l a m a

12 września 2012 r. odbędzie się czwarta edycja cyklicznej imprezy pod hasłem „Dzień Nauki i Przemysłu”.

Wydarzenie organizowane jest przez Park Naukowo – Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE”, a współfinansowane ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Ideą „Dnia Nauki i Przemysłu” jest prezentacja innowacyjnych firm, jednostek naukowych, jednostek rozwojowo – badawczych oraz ich osiągnięć.

Projekt ma na celu przyczyniać się do propagowania innowacji technologicznych i naukowych, a także do wzrostu zainteresowania mieszkańców regionu oraz miast sąsiadujących działaniami oraz rozwojem przedsiębiorczości na terenie województwa śląskiego.

Tegoroczna edycja tego wydarzenia będzie częścią organizowanego w Gliwicach zgromadzenia prestiżowej organizacji WTA (World Technopolis Association), skupiającej zaawansowane technologicznie ośrodki naukowo – przemysłowe z całego świata.

„Dzień Nauki i Przemysłu”, tak jak w roku ubiegłym ma charakter otwarty, udział w targach zarówno dla uczestników jak i wystawców jest całkowicie bezpłatny.

Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć ekspozycje jednostek naukowych, a także innowacyjnych przedsiębiorstw, które zaprezentują ciekawostki ze świata nauki i techniki. Ponadto tegoroczna impreza zostanie wzbogacona o elementy związane z promocją projektu pt. „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”, dzięki czemu przedsięwzięcie zyska na atrakcyjności m.in. poprzez tematyczne panele seminaryjne oraz prezentacje innowacyjnych rozwiązań nagrodzonych w ramach konkursu INNOSILESIA ŚLĄSKA 2011.

W ramach „Dnia Nauki i Przemysłu” zostanie zorganizowany ogólnodostępny, bezpłatny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową Dnia Nauki i Przemysłu – www.dnip.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI