r e k l a m a

spot_imgspot_img

Dzień Otwarty Diecezjalnej Szkoły Muzycznej II stopnia w Gliwicach

Chciałbyś rozpocząć przygodę z muzyką? A może planujesz kontynuować edukację muzyczną w nowym miejscu? Weź udział w Dniu Otwartym Diecezjalnej Szkoły Muzycznej II stopnia w Gliwicach i poznaj możliwości kształcenia oferowane przez tę placówkę.

Dzień Otwarty odbędzie się w piątek, 12 maja, w godz. 16.30–19.00 w siedzibie szkoły przy ul. Łużyckiej 1 w Gliwicach. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zwiedzić wnętrze placówki, poznać jej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz zobaczyć, jak szkoła działa na co dzień. Nie zabraknie też artystycznych prezentacji w wykonaniu uczniów szkoły.

Placówka oferuje:

  • naukę w ramach publicznej (bezpłatnej) szkoły muzycznej II stopnia w specjalnościach: organy (z przygotowaniem do pełnienia funkcji organisty kościelnego) i wokalistyka (z przygotowaniem do pełnienia funkcji kantora),
  • naukę w Studium Muzyki Kościelnej w specjalności organista kościelny,
  • kurs podyplomowy w specjalnościach (do wyboru): organy, improwizacja organowa, organowy akompaniament liturgiczny, śpiew solowy,
  • ognisko muzyczne dla dzieci i młodzieży w zakresie gry na fortepianie,
  • kurs przygotowawczy do podjęcia nauki w Studium w specjalności organista kościelny.

Szczegółowe informacje na temat działalności szkoły dostępne są na stronie http://dsm.kuria.gliwice.pl. Odpowiedzi na dodatkowe pytania można uzyskać, dzwoniąc pod nr. tel. 32/230-78-75 i 608-048-944.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI