r e k l a m a


Dzień psa z Forum. Adoptuj przyjaciela na 4 łapkach

Blondyn, Bella, Golf, Ogonek, Snikers i Melon – to 6 wspaniałych psów jakie czekają na swoją nową ludzką rodzinę. Teraz mieszkają w gliwickim schronisku dla bezdomnych zwierząt, ale CH FORUM z okazji Dnia Psa przypadającego 1 lipca podjęło się kolejnej akcji wspierającej adopcję zwierząt.

Data 1 lipca ustalona na obchody Dnia Psa nie jest przypadkowa. Niestety to właśnie latem według statystyk najwięcej zwierząt trafia do schronisk.

– Uznaliśmy więc, że po raz kolejny zajmiemy się pomocą w znalezieniu nowych domów dla kilku psów z gliwickiego schroniska. Dlatego publikujemy wizerunki Blondyna, Belli, Golfa, Ogonka, Snikersa i Melona na naszej stronie i tablicach wewnątrz naszego centrum i przygotowujemy kolejne kroki, by znalazły one kochających ludzi. Wszystkie dotychczasowe imprezy z czworonogami w tle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. To były naprawdę gorące dni. Serca płonęły do pomocy i o to nam właśnie chodzi – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.
Tylko w tym roku dzięki akcjom prowadzonym na terenie CH FORUM do nowych domów wprost z gliwickiego schroniska trafiło prawie 30 psów i kotów. Już 4 kwietnia, z okazji Dnia Zwierząt Bezdomnych, w CH FORUM podczas akcji zapoznawczo-adopcyjnej cztery zwierzaki trafiły do nowych domów. Kolejnym działaniem był Tydzień na czterech łapkach. Od 25 kwietnia na scenie głównej w CH FORUM prezentowana była wystawa zdjęć piesków czekających na adopcję. Kulminacją Tygodnia na czterech łapkach była kwietniowa sobota (30 -stego) podczas której zorganizowano święto wszystkich miłośników czworonogów. Do CH FORUM zaproszono całe rodziny, wraz ze swoimi pupilami! Goście mieli do dyspozycji zewnętrzną strefę dla zwierząt z torem przeszkód oraz strefa foto, gdzie można było pstryknąć pamiątkowe zdjęcie ze swoim pupilem. Najmłodsi gliwiczanie brali udział w warsztatach i z profesjonalistami sprawdzali swoją wiedzę na temat opieki nad zwierzętami oraz mogli skorzystać z konsultacji z behawiorysta zwierząt.


-To właśnie w ramach tych trzech wydarzeń adoptowano dokładnie 28 zwierząt. Psy i koty trafiły do nowych domów. Szczęśliwy finał został osiągnięty dzięki naszej współpracy z CH FORUM. Bardzo cenimy sobie te wspólne działania, bo właśnie synergia takich instytucji jak schronisko i CH FORUM pokazuje, że razem można zmieniać świat na lepszy. Liczymy, że kolejne zwierzęta znajdą kochających ludzi – mówi Barbara Malinowska, kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gliwicach.
Podczas spotkań w trakcie trwania wystawy zdjęć na terenie CH FORUM prowadzono zbiórkę karmy i innych przedmiotów potrzebnych schronisku dla zwierząt. Udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów karmy i smaczków oraz sporo kocy, poduszek i legowisk.

Korzystając z okazji przypominamy, że w CH FORUM właściciele zwierząt mogą korzystać ze strefy gastro przyjaznej pupilom. Znajduje się ona w tylnej części sekcji restauracyjnej na poziomie +1.
Pomagajmy szukać nowych domów! W gliwickim schronisku czeka nadal wiele wspaniałych zwierzaków!

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI