r e k l a m a


Dziewczynka z Gliwic zagrała w szachy z mistrzami

W Akademii Szachowej Gliwice spełniają się marzenia! Laura Górecka zagrała z Magnusem Carlsenem!

„Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami wiadomością o niezwykle prestiżowym wydarzeniu, w którym udział wzięła Laura Górecka. Nasza utalentowana szachistka zagrała w symultanie z czołowymi szachistami świata z Magnusem Carlsenem na czele” – informuje ASzG.

„Udział w imprezie otwierającej Superbet Rapid & Blitz Poland stanowił nagrodę dla naszej młodej szachistki za jej ogromne zaangażowanie w treningi i sukcesy, które osiągała w ostatnich latach. Jej determinacja i ogrom wykonanej pracy przyniosły wspaniałe owoce, a spotkanie z wybitnymi szachistami jest niezwykle zaszczytnym wyróżnieniem” – informuje Akademia.

Laura miała możliwość zmierzyć się ze światową czołówką szachistów! To spotkanie było nie tylko niezwykłą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także niesamowitą lekcją i inspiracją.
„Za odwagę i pewność siebie podczas gry z arcymistrzami należą się Laurze ogromne brawa! Jesteśmy pewni, że ta wyjątkowa partia przyniesie nie tylko niezapomniane doświadczenie, ale także jeszcze większą motywację do dalszego rozwoju” – informuje ASzG.

W wyjątkowej partii Laura miała okazję zmierzyć się z następującymi zawodnikami:
– Magnus Carlsen
– Wesley So
– Jan-Krzysztof Duda
– Richard Rapport
– Maxime Vachiere-Lagrave
– Levon Aronian
– Anish Giri
– Radosław Wojtaszek
– Bogdan Deac
– Kirill Shevchenko

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI