spot_img

Dzisiaj policyjna akcja „Prędkość”

W piątek, 5 maja od godziny 6.00 do 22.00 trwać będzie w naszym rejonie akcja „Prędkość”.

Policjanci skontrolują m.in. czy kierujący zwracają uwagę na ograniczenia prędkości. W akcji wykorzystane zostaną nowoczesne laserowe mierniki prędkości.

Głównymi założeniami policjantów z gliwickiej drogówki jest zapobieganie wypadkom. Jest to możliwe między innymi poprzez egzekwowanie przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu. W trakcie trwania działań stróże prawa mają zamiar skontrolować jak największą liczbę uczestników drogowych. Będą wykorzystywać nowoczesne laserowe mierniki prędkości, alcosensory i narkotesty.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze !!! Ale lepiej by było , gdyby to nie były tylko akcje, a policja miała to w zakresie czynności na co dzień. Kubiców , telefonistów i kierowców z brakiem kultury i wyobrażni przybywa lawinowo.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI