E-learning doskonałym sposobem na efektywne szkolenie pracowników

Jeżeli prowadzisz firmę i zarządzasz kilkunastoma lub kilkudziesięcioma pracownikami to wiesz, że przeprowadzenie niezbędnych szkoleń to często nie lada wyzwanie i spory wydatek finansowy. A czy pomyślałeś, aby wykorzystać e learning i zaistnieć w oczach pracobiorców jako nowoczesny pracodawca?

E-LEARNING – PODSTAWOWE ZALETY

Szkolenia e learningowe posiadają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym szkoleniem prowadzonym przez trenera – niezależnie od tematyki. Podstawowe przewagi to:

–  udogodnienie dla pracowników w postaci możliwości uczestnictwa w szkoleniu w dogodnym terminie, a także z dowolnego miejsca z dostępem do komputera – to ty decydujesz w jakich warunkach szkolenie zostanie zrealizowane;

– dużo niższe koszty, jeżeli chodzi o szkolenia e-learningowe w porównaniu do stacjonarnych – nie trzeba zatrudniać trenera, wynajmować dodatkowej sali konferencyjnej, zbierać wszystkich pracowników w jednym miejscu;

– atrakcyjna forma przekazu – wplecione filmy video, quizy, elementy gier, obrazki – pomagające skupić uwagę i łatwiej przyswoić informacje;

– jednakowy standard dla wszystkich uczestników szkolenia;

– uniknięcie oddelegowania pracowników na szkolenie stacjonarne w momencie dużego obłożenia obowiązkami poszczególnych osób – szkolenie stacjonarne jest ustalane dużo wcześniej („z góry”) i wszyscy muszą się dostosować do terminu mimo, że nie wiedzą jakie będą mieli w danym czasie obowiązki i nakład pracy.

ATRAKCYJNA I FUNKCJONALNA PLATFORMA E LEARNINGOWA

Dodatkowym atutem skorzystania z e-learning szkolenia jest wyjątkowo prosta w użyciu i funkcjonalna platforma e learning. Rejestrując się w niej otrzymujesz możliwość koordynowania szkolenia poprzez:

– zgłoszenie listy osób, które mają zamiar skorzystać np. z szkolenia bhp e learning;

– samodzielne rejestrowanie osób z imienia i nazwiska;

– przydzielanie szkolenia w ustalonym przez ciebie czasie i miejscu;

– weryfikowanie postępów;

– generowanie raportów i podsumowań.

Jeżeli jednak nie będziesz chciał o wszystkim decydować w danym momencie, możesz zostawić koordynację firmie Teamprevent zgłaszając swoje preferencje na początku współpracy. Platforma e-learning daje także spore możliwości organizacji dedykowanych szkoleń wewnętrznych.

Szkolenia e learningowe to inwestycja w profesjonalną obsługę twojej firmy przy jednoczesnej oszczędności finansowej. Bądź nowoczesnym pracodawcą i postaw na e learning!

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI