spot_img


Eliminacje do festiwalu Rytm na gliwickim Rynku

W czwartek, 26 września, na gliwickim rynku zostanie postawiona scena, na której uczestnicy festiwalu Rytm będą prezentować swoje umiejętności muzyczne.

Prawie 30 młodych osób postara się podbić serca publiczności i uzyskać jak najwyższe noty od jurorów. Będą to ostatnie w tym roku eliminacje do Festiwalu Rytm Gliwice – po tym koncercie będziemy mieć już pewność, kto będzie walczył pod koniec października o zwycięstwo w Festiwalu. Po raz pierwszy w pięcioletniej historii Festiwalu, organizowanego przez Fundację Rytm Gliwice, eliminacje odbędą się na gliwickim rynku.

Wśród piosenek, które zaprezentują młodzi muzycy znajdą się między innymi takie utwory, jak Zegarmistrz Światła, We found love i Skyfall. Na scenie oprócz uczestników eliminacji wystąpi zespół Watt. Jest to młody gliwicki rockowy zespół założony między innymi przez Justynę Dubaj – laureatkę Festiwalu Rytm Gliwice 2012. Wystąpią w składzie: wokal – Justyna Dubaj, gitara solowa – Krzysztof Stelmaszczyk, bas – Marcin Warzecha, perkusja – Marcin Glanc

Wstęp wolny.
Start: 26 września o godzinie 16.00

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI