Epoka Lodowcowa w Forum Gliwice

Świat Eskimosów, lodowych igloo, prehistorycznych zwierząt oraz pradawnych tajemnic – to wszystko czeka na rodziny, uczniów i przedszkolaków, którzy odwiedzą interaktywną wystawę Epoka Lodowcowa w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach. Od 28 stycznia do 4 lutego specjalnie zbudowane Lodowe Miasteczko można zwiedzać bezpłatnie.

Jeżeli pomiędzy 28 stycznia a 4 lutego zdecydujesz się odwiedzić Lodowe Miasteczko to kieruj się na poziom 0 Centrum Handlowego FORUM. Na scenie głównej zobaczysz lodową bramę. Nie zastanawiaj się tylko wchodź!

 – W tym roku zima nie zapewniła nam śniegowej aury dlatego postanowiliśmy się nią cieszyć dzięki interaktywnej wystawie przenoszącej naszych klientów do mroźnego świata Eskimosów. Realistycznie odwzorowana architektura miasteczka zbudowanego z lodu pozwala zrozumieć jak w zgodzie z naturą żyje się w warunkach polarnych. Niewiele osób może pozwolić sobie na zwiedzenie tych miejsc dlatego postanowiliśmy uczyć poprzez zabawę na naszej scenie mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Każdy kto będzie chciał się poczuć mieszkańcem lodowej krainy będzie musiał zamieszkać w igloo. Zostanie ubrany w ciuchy Eskimosów oraz ucharakteryzowany. Pozna zwierzęta żyjące na terenach polarnych i będzie obserwował zjawiska atmosferyczne takie jak zorza polarna. Usiądzie też na lodowym tronie i będzie musiał odnaleźć zamrożone przedmioty. Czeka go wyławianie rzeczy z magicznego przerębla. Oczywiście nie ma prawdziwej zimowej przygody bez bitwy na śnieżki. Najbardziej celni strzelcy otrzymają dyplomy. Niespodzianki natomiast czekają na uczestników, którzy rozszyfrują tajemnicę lodowej krainy. 

Czekamy na tych, którzy kochają się uczyć jednocześnie się bawiąc!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI