r e k l a m a
spot_imgspot_img

Europa Centralna: godziny otwarcia i autobusy według nowych zasad

Od stycznia 2017 roku będzie obowiązywać nowy rozkład jazdy autobusów dowożących mieszkańców Śląska do Europy Centralnej.

Zmienią się m.in. godziny odjazdu oraz trasy przejazdu autobusów. Zmianie ulegną również godziny funkcjonowania Europy Centralnej.

Autobusy będą kursować na linii Gliwice – EC oraz Zabrze – EC. Nowy rozkład jazdy został przygotowany z myślą o wygodzie dojeżdżających nim klientów i obejmuje najbardziej popularne godziny dojazdu do centrum handlowego i powrotu z Europy Centralnej. Szczegółowy rozkład jazdy zostanie opublikowany w najbliższym czasie na stronie internetowej Europy Centralnej.

Wprowadzona zostanie też częściowa opłata za przejazd: jednorazowy bilet będzie kosztował 2 zł.

Nowy Rok przyniesie też zmiany w godzinach funkcjonowania centrum handlowego. Począwszy od 2 stycznia centrum będzie czynne od 10.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty oraz od 10.00 do 20.00 w niedzielę. Bez zmian pozostają natomiast godziny pracy supermarketu TESCO Extra oraz sklepów i punktów usługowych znajdujących się w parku handlowym.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klient
Klient
7 lat temu

bravo w koncu bedzie płatny autobus i czuby nie beda jezdzić za darmo 5 razy dziennie!! Wkońcu bedzie jezdził kto potrzebuje jechac a nie z nudów!!

Pracownik też czlowiek
Pracownik też czlowiek
7 lat temu

Tylko dlaczego w tych najbardziej popularnych godzinach nikt nie popatrzył na pracowników którzy nie mają samochodów i są skazani tylko i wyłącznie na dojazd który oferuje dyrekcja marketu (trzeba będzie spędzić dodatkowe godziny na zwiedzaniu zamkniętego matketu)bo dyrekcja jest tak inteligetna i nie potrafi zorganizować innego transportu np.autobusów kzkgop. W nowym roku nic tylko życzyć powodzenia Pani dyrektor Katarzynie.

jumper
jumper
7 lat temu

Niechaj jeździ autobus komunikacji miejskiej. Dzisiaj tzn. 10.01.2017 ten dwu-złotówkowiec, kurs po 15-tej w ogóle nie kursował. Wybudowali przybysze z dalekich zamorskich krajów pakamery blaszane na ugorach, bo najtaniej, a ty kliencie musisz mieć obowiązkowo własne auto, jak przystało na zamożne kapitalistyczne państwo.
Na pohybel ………

niezadowolona
niezadowolona
7 lat temu

serio płatny bilet do CENTRUM HANDLOWEGO, w którym ludzie pieniądze zostawiają?!….paranoja jakaś…
a te godziny kursów autobusu….cóż, pozostawiają WIELE do życzenia…

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI