Europa Centralna zaprasza na Świąteczną Farmę Choinek
 z mnóstwem zimowych atrakcji

Zielony las z choinkowym labiryntem, kolorowe girlandy świetlne, bajkowe elfy i wiele gwiazdkowych niespodzianek – w Europie Centralnej zrobiło się już bardzo świątecznie. Za zrobione zakupy będzie można odebrać darmową choinkę. W centrum otwarta też została interaktywna wystawa kultowych laleczek L.O.L. Surprise!™.

Po przekroczeniu bramy Świątecznej Farmy Choinek każdy poczuje się jak w najpiękniejszej bajce! Leśne zakątki pachnące zielonym igliwiem i rozświetlone kolorowymi światełkami z pewnością zauroczą nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych chcących poczuć wyjątkową magię nadchodzących świąt. Podczas zwiedzania farmy będzie można odwiedzić klimatyczne wnętrze świątecznego domku i wysłać list do Świętego Mikołaja, spotkać się z elfami, a także spróbować swoich sił w choinkowym labiryncie. W zaczarowanym lesie zostaną również ustawione świąteczne dekoracje i specjalne instaboxy idealne jako tło zdjęć i fotorelacji w mediach społecznościowych.

„Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku. Chcemy umilić naszym gościom oczekiwanie do pierwszej gwiazdki. Stworzyliśmy przy centrum krainę, w której można poczuć świąteczną atmosferę i ciekawie spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Przygotowaliśmy też wiele dodatkowych atrakcji oraz akcji promocyjnych, które z pewnością będą miłym akcentem podczas poszukiwania prezentów dla najbliższych” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Świąteczna Farma Choinek będzie czynna codziennie do 22 grudnia w godzinach 12:00-20:00. Podczas każdego weekendu organizowane w niej będą nowe atrakcje. Szczegóły warto sprawdzać na www.europacentralna.eu i w mediach społecznościowych centrum.

Zrób zakupy, odbierz choinkę!
Europa Centralna postanowiła pomóc swoim klientom w przygotowaniach do świąt i rozdać tuż przed Wigilią świeże choinki. Aby odebrać drzewko, wystarczy zrobić zakupy za min. 250 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach) i wymienić paragon na voucher (liczy się kolejność zgłoszeń; liczba choinek ograniczona). Świąteczne drzewka będą wydawane w dniach 20-22 grudnia.

Fenomenalna zabawa z L.O.L. Surprise!™
Najsłynniejsze na świecie laleczki po raz pierwszy w Europie Centralnej! To niepowtarzalna okazja, by pohuśtać się na ogromnej kulce L.O.L. czy siąść za kierownicą prawdziwego samochodu L.O.L. Interaktywna wystawa gwarantuje przeżycie niezapomnianej przygody. Każde dziecko przed wejściem otrzymuje mapę zwiedzania, rozwiązuje po drodze zagadki, a potem odbiera słodką nagrodę. W ramach ekspozycji można obejrzeć gigantyczny magnetofon, wystąpić na prawdziwej scenie i wejść do pudełka laleczki L.O.L. w rozmiarze XXL. Wielkie wrażenie na najmłodszych zrobi też zapewne magiczna ściana z unikatową kolekcją figurek L.O.L. Surprise!™.
Wystawa będzie czynna do 19 grudnia w godzinach otwarcia centrum. W trakcie jej trwania na dzieci czekać także będą multimedialne atrakcje, jak gry Memory czy kolorowanki L.O.L. oraz dodatkowe animacje (11-12 grudnia oraz 18-19 grudnia). Wstęp jest bezpłatny.


Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI