r e k l a m a
spot_imgspot_img

Ferie w Gliwicach? Sprawdź, co się będzie działo

Wyczekiwane przez uczniów ferie w końcu nadeszły.

W Gliwicach dzieci i młodzież na pewno nie będą się nudzić. W okresie zimowych wakacji warto zajrzeć do kina AMOK. Przygotowano tam moc atrakcji. W pierwszym tygodniu będą poranne seanse. Prezentowane będą wybrane przeboje dla młodych widzów. A co dzieci i młodzież zobaczą przy ul. Dolnych Wałów 3. W repertuarze m.in. Przygody Tintina, Auta 2, Toy Story 3 i Król Lew w 3D.

Na drugi tydzień ferii w AMOKU zaplanowano warsztaty animacji.

Poprowadzi je Robert Turło – wielokrotnie nagradzany twórca animacji, reżyser, scenograf, scenarzysta i grafik. Warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych i tematycznych. Zgłoszenia przyjmuje kino AMOK. Szczegółowe informacje można także znaleźć na stronie internetowej www.amok.gliwice.pl.

Młodzieżowy Dom Kultury po raz kolejny chce udowodnić, że ferie w mieście nie muszą byc nudne.

Dla potwierdzenia przygotował bogatą ofertę zajęć, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W ramach warsztatów plastycznych będzie można zapoznać się m.in. z trudną sztuką origami, wykonać własnoręcznie maskotki, stanąć za sztalugami, a nawet zająć się ceramiką. Tym, którzy nie mają zdolności manualnych, a chcą robić coś twórczego, z pewnością przypadną do gustu warsztaty fotograficzne albo zajęcia grafiki komputerowej. Dla umuzykalnionych atrakcją będą warsztaty śpiewu i tańca. Oprócz tego będzie wieczór gier planszowych oraz turnieje szachowy i tenisa stołowego. A na koniec – wisienka na torcie – cykl spektakli teatralnych w reżyserii Kamili Bodzon. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.mdk.gliwice.pl.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza dzieci do spędzenia miłych chwil z książką, ale także do wspólnej zabawy.

Jak zawsze w oddziałach zlokalizowanych w różnych częściach miasta odbędzie się wiele ciekawych imprez. W programie znalazły się m.in. przedstawienia teatralne, zabawy literackie, zajęcia plastyczne i konkursy. Więcej na stronie www.biblioteka.gliwice.pl.

Oczywiście czynne jest także lodowisko na Kąpielisku Leśnym oraz Tafla.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI