r e k l a m a
spot_imgspot_img

Finał WOŚP na Rynku w Gliwicach. Wystąpi Dżem

29 stycznia 2023 na gliwickim rynku odbędzie się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Hasło przewodnie: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Startujemy o godz. 13:00. Na płycie Rynku zaprezentują się gliwickie organizacje pozarządowe, szkoły, Politechnika Śląska, Śląski Yacht Klub. Będą stoiska z łakociami i ciepłymi napojami, konkursy i zabawy. Samochody terenowe, wioska Wikingów i duży baner do selfie, odbędą się pokazy pierwszej pomocy i tresury psów. Po raz pierwszy do Gliwic zawitają zabytkowe traktory z Górnośląskiego Stowarzyszenia Miłośników Starych Traktorów i Maszyn Rolniczych Silesia Traktor!
Od 16:00 zapraszamy pod dużą scenę, na której wystąpią trzej lokalni wykonawcy: Projekt 01 (hip hop), Shashamane Sound Sytem (reggae) oraz Dominika Kocur z zespołem (rock/pop). Gwiazdą wieczoru będzie zespół DŻEM.
Tradycyjnie miedzy koncertami odbędą się licytacje (m.in. koszulka i piłka z podpisami zawodników Piasta Gliwice, kompletne wyposażenia łazienek od firmy Roca Polska czy testowe jazdy samochodami BMW i Porsche). Światełko do nieba rozbłyśnie ze sceny o godz. 20:00, w formie pokazu laserowego. Imprezę poprowadzą od początku do zakończenia imprezy gliwiccy konferansjerzy.

Imprezy towarzyszące:
Miniturniej Futsalu na rzecz WOŚP.
27 stycznia w Hali przy ul. Kozielskiej 1 o godz. 17:00 zostanie rozegrany miniturniej Futsalu na rzecz WOŚP. Gospodarzami turnieju jest sekcja piłki nożnej kobiet GTW Piastunki Gliwice. Około 50 zawodniczek w szczytnym celu powalczy o medale, puchary oraz nagrody. Patronat nad turniejem objął Podokręg Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane do Fundacji WOŚP poprzez Sztab GTW (nr 335).

Specjalna edycja WRAK-RACE Silesia w dniu finału WOŚP!
29.01.2023 na terenie giełdy samochodowej w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 112.
Start godz. 10:00, zakończenie 15:00.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI