r e k l a m a
spot_imgspot_img

Forum otworzyło strefę coworkingową

Gliwickie CH FORUM 15 lutego otworzy na 1. piętrze strefę coworkingu. Z darmowym internetem, dziesięcioma biurkami oraz strefą relaksu z kanapami i pufami. Korzystanie z niej będzie bezpłatne.

Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się sporym zainteresowaniem. Chętnie korzystają z nich przedstawiciele wolnych zawodów, freelancerzy, studenci oraz świeżo upieczeni absolwenci.

Dawniej wyposażano tego rodzaju miejsca w sprzęt biurowy. Jednakże w dobie miniaturyzacji i personalizacji urządzeń elektronicznych i mobilnych, to już rzadkość.
– Obserwujemy, że nasze centrum bywa również miejscem spotkań o charakterze biznesowym. Komfortowa i cicha strefa coworkingowa będzie zdecydowanie lepszym miejscem do pracy i spotkań, niż wspólna część restauracyjna – mówi Grzegorz Filipczyk, dyrektor CH FORUM z ramienia JLL.
Nowa strefa wspólnej pracy to kolejny punkt na planie CH FORUM, który pełni funkcję niekomercyjną, ale jednocześnie jest doskonałym uzupełnieniem oferty centrum i sposobem na przyciągnięcie nowych odbiorców. Najlepszym tego przykładem jest otwarte w czerwcu ub. roku Biblioforum – pierwsza na Śląsku biblioteka w centrum handlowym.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Deb0308symn
Deb0308symn
7 lat temu

Bardzo fajny wątek. Szukałem długo rozwiązania moich zagwostek i w końcu pomogliście. Dziękuję serdecznie!

Deb0308 – Gorąco poleceam:

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI