Forum świętuje 10 urodziny. Z tej okazji zaśpiewa Ewa Farna

Bez wątpienia Ewa Farna ma rzesze fanów, które jak bumerang wracają na jej kolejne koncerty. Ale ten będzie wyjątkowy: koncert piosenkarki w Gliwicach, z okazji 10. urodzin CH FORUM. Już w piątek, 13 października, o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Widzowie zapewne usłyszą największe hity artystki, w tym jej najnowszy utwór „Bumerang”. Ma on już ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i szybko dogania w tej statystyce inne przeboje Ewy Farnej, np. takie jak: „Wszystko albo nic”, „Na ostrzu”, czy „Ewakuacja”.

Po występie będzie okazja do zdobycia autografu tej wyjątkowo znanej i lubianej – zarówno w Polsce, jak i w Czechach, artystki. Te dwa kraje nosi w sercu Ewa Farna. Urodziła się (w 1993 r. w Trzyńcu) i mieszka w Czechach, ale pochodzi z polskiej rodziny, w której w domu mówi się po polsku, jak i gwarą cieszyńską.
Aby poznać więcej faktów z życia Ewy Farnej i jej dorobek artystyczny, warto odwiedzić oficjalną stronę piosenkarki: www.ewafarna.com.

Koncert to jedna z licznych atrakcji, które CH FORUM przygotowało z okazji obchodów 10-lecia oraz kończącej się modernizacji obiektu. Trwała one od marca tego roku i objęła wszystkie powierzchnie wspólne oraz toalety. W wyniku modernizacji pojawiły się też nowe ciągi komunikacyjne, które usprawniły poruszanie się po centrum. Zburzono także spocznik na półpiętrze, który zastąpiło efektowne podium sceniczne na parterze. Koncert Ewy Farnej będzie pierwszym wydarzeniem w tym miejscu.

Oprócz koncertu w tym miesiącu w CH FORUM zobaczymy jeszcze Ewę Chodakowską i jej team podczas warsztatów Be Active Tour powered by Nałęczowianka (22 października). Do CH FORUM przyjedzie także Małgorzata Socha (28 października, aby)poprowadzić finał urodzinowego konkursu z tortem w roli głównej. Jest w nim do wygrania wiele wartościowych nagród, a zadanie konkursowe polega na podaniu prawidłowej liczby elementów dekoracyjnych znajdujących się na torcie.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI