r e k l a m a


Fotobudka w Palmiarni. Atrakcja dla zakochanych

W Walentynki (niedziela, 14 lutego) w Palmiarni Miejskiej w Gliwicach będziecie mieli okazję, by na zdjęciach uwiecznić waszą miłość.

Niespodziankę dla wszystkich, którzy 14 lutego odwiedzą gliwickie tropiki przygotował Miejski Zarząd Usług Komunalnych. W Dzień Zakochanych w Palmiarni stanie fotobudka, czyli automat do robienia i drukowania zdjęć.
Wystarczy przyjść, odnaleźć maszynę, zapozować, nacisnąć przycisk „start” i po chwili… odebrać wydrukowane zdjęcia. Do zabawy będzie można wykorzystać kolorowe i zabawne rekwizyty (peruki, okulary, serduszka, wąsy). – Mamy nadzieję, że w Walentynki odwiedzą nas zakochani – zarówno w drugiej osobie, jak i w naszej Palmiarni. To magiczne miejsce, które z pewnością można pokochać i które wielokrotnie było świadkiem wyjątkowych, romantycznych uniesień – np. oświadczyn, zaręczyn – mówi Barbara Trzebińska, zastępca kierownika Palmiarni Miejskiej w Gliwicach.

14 lutego (niedziela) fotobudka będzie dostępna bezpłatnie dla gości gliwickich tropików w godzinach otwarcia Palmiarni, czyli od 10:00 do 18:00. Życzymy udanej zabawy i sympatycznych, zdjęciowych wspomnień.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI