r e k l a m a
spot_imgspot_img

Fotobudka w Palmiarni. Przyjdź i zrób sobie zakochane zdjęcie

W gliwickich tropikach zbliżające się Walentynki będziemy świętować w niedzielę 12 lutego. Miejski Zarząd Usług Komunalnych dla gości Palmiarni przygotował niespodziankę: tego dnia Waszą miłość uwiecznimy na zdjęciach.

W niedzielę poprzedzającą Dzień Zakochanych (12.02) w Palmiarni stanie fotobudka, czyli automat do robienia i drukowania zdjęć. Wystarczy stanąć przed obiektywem maszyny, zapozować i po chwili odebrać wydrukowane zdjęcie. Tłem fotografii będzie piękne i egzotyczne wnętrze pawilonu historycznego Palmiarni. W gliwickich tropikach walentynkowa atrakcja pojawi się w niedzielę (nie we wtorek 14 lutego, kiedy wypada Dzień Zakochanych), żeby mogło z niej skorzystać więcej osób.

W ubiegłym roku, kiedy fotobudka w Palmiarni stanęła po raz pierwszy, w ciągu kilku godzin powstało kilkaset zdjęć. To były zwariowane Walentynki, bo nasi goście chętnie korzystali z przygotowanych rekwizytów – zabawnych okularów, serduszek, wąsów, masek. Fotografowały się zakochane pary, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, znajomi, wszyscy, którzy darzą się uczuciem i sympatią.


Gliwickie tropiki to miejsce, które nie raz było świadkiem romantycznyc chwil, jak np. zaręczyny. – Palmiarnia często wykorzystywana jest jako plener do zdjęć ślubnych. Tym razem proponujemy naszym gościom uwiecznienie swych uczuć z lekkim przymróżeniem oka. – mówi Barbara Trzebińska, zastępca kierownika Palmiarni. 12 lutego fotobudka będzie dostępna dla naszych gości za darmo w godzinach pracy Palmiarni (10:00 – 18:00).

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
7 lat temu

W Gliwicach -Walentynki 12 lutego! Następnie tłusty czwartek w sobotę a Wielkanoc Odwołana!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI