Freelance Camp 2013 nadchodzi

Freelance Camp to spotkanie przedsiębiorców z sektora MŚP, mikroprzedsiębiorców i freelancerów, którzy szukają praktycznych informacji oraz wskazówek dotyczących prowadzenia innowacyjnego biznesu.

To szereg wystąpieo znanych i lubianych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ciekawej formie, zachęcając do aktywnego uczestnictwa oraz dyskusji na tematy związane z IT, marketingiem, PR a także budowaniem strategii i ścieżek sukcesu biznesowego. Dodatkowo podczas Freelance Camp odbędą się prezentacje narzędzi, usług i serwisów dedykowanych przedsiębiorcom z sektora mśp.

Uwalniamy potencjał profesjonalistów wspierając przedsiębiorczość, innowacyjność i konkurencyjność małego i średniego biznesu poprzez budowanie wzajemnego zaufania i bezpieczne kojarzenie potrzeb firm z wiedzą i umiejętnościami freelancerów.

Kiedy?

Przez 2 dni – 9 i 10 maja 2013 r. będziemy gościd znanych specjalistów od kreowania marki, budowania wizerunku, prowadzenia skutecznych działao w Internecie, blogerów, programistów, dziennikarzy, fotografów, szkoleniowców i grafików. Nie zabraknie także próbek umiejętności warsztatowych oraz możliwości podyskutowania o trendach pracy zdalnej w Polsce i na świecie.

Gdzie?

Aula Drewniana Agencji Rozwoju Lokalnego w Gliwicach – ul. Bojkowska 37, Budynek 3 – Cechownia, II piętro www.arl.pl

Dla kogo?

Konferencja została przygotowana dla 300 specjalistów różnych branż – pracujących na własny rachunek, mikroprzedsiębiorców oraz przedstawicieli MŚP. Uczestnikami konferencji będą profesjonaliści z całej Polski, którzy zgłoszą swój udział za pośrednictwem formularza na stronie www.freelancecamp.pl.

KORZYŚCI dla uczestników:

– pozyskanie wiedzy nt. prowadzenia biznesu od najlepszych specjalistów w branży,
– wymiana doświadczeo z innymi przedsiębiorcami,
– uzyskanie wskazówek jak rozwiązywad konkretne problemy,
– promocja własnej firmy,
– zaprezentowanie swojej oferty docelowemu odbiorcy,
– wymiana kontaktów i nawiązanie współpracy z innymi firmami.

Zapisz się już dziś, przy rejestracji wpisz infogliwice.pl i zapłać tylko 99 zł!

Rejestracja: http://www.freelancecamp.pl/zarejestruj-sie
PROMOCYJNA CENA TYLKO Z INFOGLIWICE.PL – Przy rejestracji wpisz w formularzu https://infogliwice.pl/ – 99zł

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI