Gliwice reklamują ofertę inwestycyjną. Zobacz nowy film promocyjny

– Sprawdź, jaką ofertę miasto Gliwice ma dla ciebie i twojego biznesu – zachęca lektor w nowym spocie promocyjnym miasta.

W filmie pokazane są nie tylko najpiękniejsze miejsca w Gliwicach, ale także chwalimy się innowacyjnymi firmami, które właśnie u nas powstały i działają. Klip współfinansowany jest przez Unię Europejską, a jego realizację zleciło Biuro Rozwoju Miasta. Widać, że film podoba się mieszkańcom, wielu gliwiczan udostępnia go na Facebook’u. Film zaprezentowano na Youtube.com wczoraj, a już obejrzało go ponad 3 tysiące osób.

Czy dzięki takiej promocji w naszym mieście pojawi się kolejny inwestor na miarę General Motors? To pokaże czas. Warto jednak dodać, że w Gliwicach działa ok. 22 000 podmiotów gospodarczych.

Są to firmy będące własnością osób fizycznych, spółek prawa handlowego, spółdzielni oraz skarbu państwa. Największą ich liczbę stanowią małe podmioty gospodarcze, zatrudniające do 10 osób. Do dużych, zatrudniających powyżej 250 pracowników, przedsiębiorstw należ 17 firm. Miasto dysponuje zarówno terenami przygotowanymi pod inwestycje (KSSE, Nowe Gliwice Centrum Edukacji i Biznesu), jak również wykwalifikowaną kadrą, której corocznie dostarcza Politechnika Śląska.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cichy
Cichy
10 lat temu

Referendyści co wy na to ?????

zabrzanka
zabrzanka
10 lat temu

Gliwice są super nie to co nasze Zabrze 🙁

cliper
cliper
10 lat temu

nic dodac nic ując!takie sa gliwice w oczach ludzi spoza miasta

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI