Tragiczny wypadek na autostradzie A4

Wczoraj na 314 km autostrady A4 na jezdni w kierunku Wrocławia doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 18-letnia kobieta.

25-letni Niemiec kierujący nissanem uderzył w tył poprzedzającego pojazdu marki man, który prowadził 27-latek z województwa mazowieckiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący nissanem, natomiast 18-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi gliwicka policja. Policjanci apelują o ostrożność szczególnie w rejonie punktów poboru opłat.

Zdjęcia z wypadku dostaliśmy od naszego Czytelnika o nicku wyga73

(KMP Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wiader
wiader
10 lat temu

po to właśnie są bramki, aby wyeliminować kierowców i zmniejszyć ruch

kop
kop
10 lat temu

Niestety, kolejny tragiczny wypadek w tym miejscu potwierdza jak kretyńskim pomysłem było wybudowanie bramek na środku autostrady. Ciekawe ilu ludzi musi jeszcze zginąć aby pomysłodawcy takiego sposobu pobierania opłat przyznali się do błędu…

jo
jo
10 lat temu

Znaki ograniczające prędkość są ? SĄ !!
No ale ja jestem z Niemiec i mnie jakieś tam ograniczenia nie obowiązują- zauważyliście jak ci Polscy Niemcy zachowują się na drogach w Polsce. Dziwne ze za Odrą jak jest 50 to jedzie 50 i ani grama więcej.

PLK
PLK
10 lat temu
Reply to  jo

Tak faktycznie zauważyłem już wielokrotnie że jak stoję przy przejściu dla pieszych to tylko auto na niemieckich blachach się zatrzyma i mnie przpuści samo z siebie. Natomiast polscy „mistrzowie kierownicy” to niejrdnokrotnie przejechali mi prawie że po nogach pchając się pomimo tego że ja już byłem na środku przejścia. Nie pamiętam takiego przypadku aby kiedykolwiek polski kierowca zatrzymał sie przed przejściem kiedy ja stałem na chodniku z wielkiej łaski się zatrzymują tylko jak się wejdzie NAJPIERW na przejście. A co to wypadku to niemiec pewnie nie liczył się z tym że TIR stoi w miejscu bo w Niemczech nikt nie… Czytaj więcej »

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI