r e k l a m a


Gliwice zapraszają na Festiwal Jemy Pierogi!

Już w tę sobotę, 22 czerwca, Gliwice zamienią się w kulinarną stolicę Polski dzięki wyjątkowemu Festiwalowi Jemy Pierogi. To barwne wydarzenie obiecuje nie tylko doskonałą zabawę, ale przede wszystkim niezwykłą podróż smakową. Mieszkańcy będą mieli okazję spróbować najlepszych pierogów w kraju, serwowanych w aż 50 smakach.

Festiwal Jemy Pierogi to impreza, która ma szansę wpisać się na stałe do kalendarza kulturalnego Gliwic, przyciągając tłumy miłośników tradycyjnej polskiej kuchni. W tym roku organizatorzy przygotowali dla gości prawdziwą ucztę – ponad 50 smaków pierogów! Każdy znajdzie coś dla siebie: od klasycznych ruskich, przez pierogi z mięsem, aż po nowoczesne i nietuzinkowe wariacje.

Wydarzenie przyciąga nie tylko wspaniałą kuchnią, ale także niezwykłym wyglądem! Kolorowa strefa w Nowoczesnej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Górnych Wałów 29 to idealne miejsce na sobotnie popołudnie dla mieszkańców w każdym wieku!

kacper kwiecien photo
fot. materiały organizatora

To doskonała okazja, aby spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, spędzić miło czas i cieszyć się najlepszymi pierogami w Polsce. Pierogi można zjeść na miejscu lub zabrać na wynos.

Nie przegapcie tego smakowitego święta! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic do wspólnego świętowania. Festiwal Jemy Pierogi odbędzie się 22 czerwca w Nowoczesnej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Górnych Wałów 29 od godziny 12:00 do 22:00. Wstęp wolny!
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI