r e k l a m a

spot_imgspot_img

Gliwicka firma Future Processing doceniona przez Microsoft

Tylko 1% wszystkich partnerów firmy Microsoft na całym świecie zdołało osiągnąć tak wysoki poziom zaawansowania.

Future Processing w ramach Programu Partnerskiego firmy Microsoft otrzymała tytuł Independent Software Vendor oraz Software Development na poziomie Gold. Tytuły zostały przyznane 1 kwietnia za innowacyjne rozwiązanie programistyczne w dziedzinie przemysłowej inspekcji wizyjnej. Projekt nosi nazwę Adaptive Vision Studio 2

Tytuł w kategorii Gold świadczy m.in. o dużym zaangażowaniu w konkretny obszar rozwiązań biznesowych, a także potwierdza dysponowanie wiedzą specjalistyczną na najwyższym poziomie w zakresie rozwiązań firmy Microsoft.

Tytuł Independent Software Vendor to uznanie dla możliwości firmy i jej konsekwencji w dążeniu do realizowania i wdrażania własnych pomysłów.

Potwierdza on wysokie kwalifikacje zespołu Future Processing. Tworzą go ludzie, który bazując na swoich umiejętnościach i doświadczeniu, tworzą innowacyjne rozwiązania, spełniające oczekiwania klientów.
W przypadku FP doceniono program Adaptive Vision Studio 2 – nietypowe rozwiązanie z zakresu wizji komputerowej. Stosuje się je głównie w przemyśle, gdzie istotna jest szybka integracja oraz wysoka wydajność.
Cechuje go m.in.: drag&drop, elastyczny model oprogramowania, wizualizacje wszystkich wyników, wygoda i efektywność w zarządzaniu dużymi programami.

Więcej o AVS można odnaleźć na stronie http://www.adaptive-vision.com/pl/

Future Processing

Powstała w 2000 r. firma Future Processing zajmuje się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług. Początkowo działalność firmy była związana z rynkiem komputerowej wizji w zastosowaniach medycznych i systemach bezpieczeństwa. W 2007 roku rozpoczęła się realizacja projektów dla rynku usług finansowych i transportowych.

Od początku działalności Future Processing współpracuje z Politechniką Śląską w Gliwicach w zakresie rozwoju, badań i edukacji.

Obecnie firma zatrudnia ponad czterysta osób i posiada biura w Bytomiu, Gliwicach i Opolu. W czerwcu 2011 r. został ukończony pierwszy etap budowy parku technologicznego FPark w Gliwicach. Future Processing jest od 2007 r. Certyfikowanym Partnerem Microsoftu. Firma posiada również certyfikat ISO 9001:2008.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lukasz
lukasz
12 lat temu

Jestem dumny z mojej firmy 🙂

tomek
tomek
12 lat temu

Moje gratulacje. Jesteście jedni z pierwszych w naszej gliwickiej „Dolince krzemowej”. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój. Wasz i Waszych coraz liczniejszych sąsiadów.

Antrios
Antrios
12 lat temu

„Tytuł Software Development dotyczy wysokich kwalifikacji zespołu Future Processing, który potrafi bazować na swoich umiejętnościach i doświadczeniu, dostarczając tym samym innowacyjne rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów. Dzięki czemu mogą oni cieszyć się z najwyższej jakości obsługi.”

O co tutaj chodzi? Moim zdaniem to bełkot 😉 Inżynierowie na światowym poziomie, a pozwalają sobie na kompletnie nieinżynierski język 😉 No chyba, że artykuł nie był autoryzowany, to uwagę zwracam redaktorom 😉 Podejrzewam, że ten tekst jest niezrozumiały dla większości czytelników.

Łabędzianin
Łabędzianin
12 lat temu

Nareszcie ktoś . Prawdziwe Orły które własnymi siłami bez nadania ze strony Rezydenta dają sobie Radę.
Jak się do tego ma Orzeł Plastusiak. Mecenat Klałysz czy ptasie „potworki” czyli badziewie któremu daje się złote tace by ich nagradzać? Jak się do tego ma słynny Techno Park finansowany przez Miasto?
Trzymajcie się tylko daleko od UM .
Gdyby Łabędy były Wolne .

Swojego czasu partnerem Microsoftu została też grupa informatyków z Łabęd.
To było w 2005 albo 2006 roku.
Przypomnę sobie nazwiska .Pamiętam że jeden chłopak miał na imię Michał i zrobił niejeden dobry program.

nie bredz
nie bredz
12 lat temu

Tak sie sklada , ze ta firma rozwinela sie wlasnie w Technoparku na Konarskiego (chyba nawet dalej tam pracuja , bo sa na liscie najemcow) oraz w Inkubatorze w Nowych Gliwicach , w ktorych do dzis wiekszosc pracownikow tej firmy pracuje , gdy trwa budowa ich siedziby obok . Wiec sikces tej firym , to rowniez sukces „rezydenta” …

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI