spot_img

Gliwicka tężnia solankowa zostanie zamknięta

To dosłownie ostatni moment, by skorzystać z tężni solankowej w lesie komunalnym w Gliwicach.

Tężnia kończy sezon i zostanie zamknięta 2 listopada. Pracownicy Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych rozpoczną prace przy opróżnianiu i czyszczeniu zbiornika z solanką.

Ponowne uruchomienie tężni nastąpi wiosną przyszłego roku.
fot. E.Paszkuta/UM Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI