Gliwiczanin zawiadamia prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez Beatę Szydło

Mieszkaniec Gliwic złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez premier Beatę Szydło oraz jej współpracowników – informuje TVN24.

Zawiadomienie ma związek z odmową publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca. – Wpłynęło do nas zawiadomienie mieszkańca Gliwic w sprawie popełnienia przestępstwa przez premier Beatę Szydło i jej współpracowników. Dotyczy zaniechania publikacji ostatniego wyroku Trybunału Konstytucyjnego – poinformował TVN24 Janusz Sochacki, szef prokuratury okręgowej w Gliwicach.

– Przekazaliśmy tę sprawę do prokuratury Warszawa Śródmieście ze względu na właściwość miejsca ewentualnego popełnienia przestępstwa – zaznaczył Sochacki w rozmowie z TVN24.
W zawiadomieniu wymienieni są także: szefowa KPRM Beata Kempa, prezes Rządowego Centrum Legislacji Jolanta Rusinek i wiceprezesi – Robert Brochocki i Tomasz Dobrowolski.
Sprawa dotyczy braku publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca. TK orzekł wówczas, że kilkanaście zapisów nowelizacji ustawy o Trybunale autorstwa PiS jest niekonstytucyjnych. Premier Beata Szydło poinformowała, że podległe jej Rządowe Centrum Legislacji nie opublikuje w Dzienniku Ustaw orzeczenia.


źródło: TVN24/fot. premier.gov.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Greg
Greg
6 lat temu

Niech ten ambitny człowiek złoży tez zawiadomienie ws. alimenciarza Kijowskiego, kłamcy TW Bolka.

L
L
6 lat temu
Reply to  Greg

jesteś idiotą jak wszystkie pisuary

Z
Z
6 lat temu

To ty jesteś idiotą jak wszystkie POpaprańce

realista
realista
6 lat temu
Reply to  Z

Panowie spokojnie ,po co sie wyzywac przez jakis trybunal .

karol
karol
6 lat temu

pan Sochacki też powinien rozpocząć śledztwo o pomówienie gdyż z tekstu wynika że przestępstwo zostało popełnione a nie że istniała możliwość popełnienia przestępstwa przez panią Premier ,takie śledztwo wobec pomówienia wysokiego rangą urzędnika państwowego wnosi się „”Z URZĘDU””.ciekawe jak zachowa się pan prokurator

xyz
xyz
6 lat temu

Szkoda, że nie był taki czujny, jak w jego mieście okradli wystawę o żołnierzach wyklętych… Albo jak urząd miasta robi przekręty.

tylko Kukiz
tylko Kukiz
6 lat temu

Lewak z kompleksem prosiaka odciagnietego od koryta.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI