Górnik Zabrze raczej nie będzie grał w Gliwicach

W mediach znów zaczęły ukazywać się informacje dotyczące ewentualnej gry Górnika Zabrze na nowym stadionie miejskim w Gliwicach.

Temat wraca co jakiś czas, a kibice Piasta Gliwice ciągle czekają w niepewności. Zarząd gliwickiego klubu wydał oświadczenie w tej sprawie, z którego wynika, że zabrzanie nie będą grać w Gliwicach.

Oświadczenie

W odniesieniu do pojawiających się w prasie informacji dotyczących gry Górnika Zabrze na stadionie przy ulicy Okrzei Zarząd GKS Piast S.A. informuje, że temat ten formalnie zakończył się z dniem 31 lipca br. Podpisany wcześniej list intencyjny wygasł tego dnia i nie podjęto żadnych negocjacji, które miałyby doprowadzić do podpisania umowy między klubami. Od tego czasu pojawiające się jednostronne, a zarazem sprzeczne wypowiedzi przedstawicieli zarówno Urzędu Miasta w Zabrzu jak i ze strony przedstawicieli Górnika Zabrze stworzyły sytuację budzącą szereg niejasności wśród kibiców obu drużyn. W celu rozwiania prasowych spekulacji i wszelkich wątpliwości w tej sprawie pragniemy podkreślić, iż temat gry Górnika Zabrze na stadionie w Gliwicach jest wobec powyższego nieaktualny.

Zarząd GKS Piast S.A.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomi
tomi
11 lat temu

Dobrze się stało że klub wydał takie zarządzenie a potwierdził to vice prezydent Gliwic P.Wieczorek,teraz wszyscy ciągniemy do przodu ten wózek który nazywa sie PIAST GLIWICE.

Kibic
Kibic
9 lat temu

Jeżeli ktoś jest kibicem musi umieć postawić się „w roli” Zb. Bońka. Myślisz albo tylko reagujesz jak zwierzątko ?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI