r e k l a m a


Górnik Zabrze raczej nie będzie grał w Gliwicach

W mediach znów zaczęły ukazywać się informacje dotyczące ewentualnej gry Górnika Zabrze na nowym stadionie miejskim w Gliwicach.

Temat wraca co jakiś czas, a kibice Piasta Gliwice ciągle czekają w niepewności. Zarząd gliwickiego klubu wydał oświadczenie w tej sprawie, z którego wynika, że zabrzanie nie będą grać w Gliwicach.

Oświadczenie

W odniesieniu do pojawiających się w prasie informacji dotyczących gry Górnika Zabrze na stadionie przy ulicy Okrzei Zarząd GKS Piast S.A. informuje, że temat ten formalnie zakończył się z dniem 31 lipca br. Podpisany wcześniej list intencyjny wygasł tego dnia i nie podjęto żadnych negocjacji, które miałyby doprowadzić do podpisania umowy między klubami. Od tego czasu pojawiające się jednostronne, a zarazem sprzeczne wypowiedzi przedstawicieli zarówno Urzędu Miasta w Zabrzu jak i ze strony przedstawicieli Górnika Zabrze stworzyły sytuację budzącą szereg niejasności wśród kibiców obu drużyn. W celu rozwiania prasowych spekulacji i wszelkich wątpliwości w tej sprawie pragniemy podkreślić, iż temat gry Górnika Zabrze na stadionie w Gliwicach jest wobec powyższego nieaktualny.

Zarząd GKS Piast S.A.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomi
tomi
12 lat temu

Dobrze się stało że klub wydał takie zarządzenie a potwierdził to vice prezydent Gliwic P.Wieczorek,teraz wszyscy ciągniemy do przodu ten wózek który nazywa sie PIAST GLIWICE.

Kibic
Kibic
11 lat temu

Jeżeli ktoś jest kibicem musi umieć postawić się „w roli” Zb. Bońka. Myślisz albo tylko reagujesz jak zwierzątko ?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI