spot_imgspot_img


Gryfne mycki w Parku Handlowym Arena!!!

Zima trzyma, a w dodatku przed Świętami masz tyle na głowie… Wpadnij w najbliższy weekend do Parku Handlowego Arena! Podarujemy Ci mnóstwo ciepła, a wszystkie problemy zdejmiemy z… głowy. W dodatku sprezentujemy gryfną myckę, jakiej nie ma nikt!

W nadchodzący weekend – 17 i 18 grudnia pracujemy pełną parą! Wszystkie nasze sklepy i punkty usługowe już od rana czekają na przedświąteczne szaleństwo! U nas zrobisz nie tylko doskonałe zakupy, ale też kupisz wszystkie prezenty! Oczywiście zachęcamy do chwili odpoczynku przy filiżance kawy lub herbaty oraz ulubionej słodkości w jednej z kawiarni. Nasze punkty gastronomiczne czekają z rozgrzewającymi daniami, w sam raz na porę roku. My też kochamy Święta, dlatego mamy nadzieję, że w Arenie poczujesz tę niezwykłą atmosferę i mimo zabiegania oraz długiej listy zakupów – uśmiechniesz się do siebie i do świata. 

Ale to nie wszystko… Nas też dopadła przedświąteczna gorączka! Dlatego dla wszystkich zakupowiczów przygotowaliśmy coś specjalnego! Gryfne mycki na zimowe dni, czyli modne, designerskie czapki z zabawnymi napisami! Teraz to już na pewno uśmiech gwarantowany! Wystarczy wydać 150 PLN oraz zarejestrować się w programie „ARENA Rabatów”, aby zimowe chłody mieć
z głowy aż do wiosny! Gryfne mycki czekają w sobotę i niedzielę – 17 i 18 grudnia od 11.00 do 18.00!  Przypominamy, że „ARENA Rabatów” to nasz program lojalnościowy dla miłośników zniżek, bonusów oraz nagród, które przyznajemy za zakupy. Wszelkie informacje można będzie uzyskać w puncie promocji. Tam też czekają czapki oraz regulamin akcji! 

Niech Ci nie wpadnie do głowy siedzieć w domu! Wpadaj do Areny! Czekamy i zapraszamy!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI