r e k l a m a


Grzegorz Turnau zagra dla kobiet… i nie tylko

Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza 8 marca 2013 w piątek o godz. 20.30 – scena GTM przy Nowym Świecie – dla wszystkich pań i nie tylko Grzegorz Turnau z Zespołem.

Droga do serca kobiety wiedzie przez… poezję śpiewaną. Tak łatwo jest dać się ponieść magicznemu męskiemu głosowi, któremu towarzyszą dźwięki fortepianu – a najlepiej kiedy śpiewa i gra ta sama osoba. Wtedy nie pozostaje już nic innego, jak dać się przenieść do poetyckiego świata stworzonego za pomocą słowa oraz muzyki. Takim czarodziejem, którego piosenki ukształtowały wrażliwość kolejnych pokoleń jest Grzegorz Turnau. Dlatego też Dzień Kobiet w naszym Teatrze warto spędzić w towarzystwie tego niezwykłego dżentelmena.

Ten wywodzący się z Piwnicy pod Baranami artysta już od ponad dwudziestu lat święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Unika wielkich estradowych koncertów, preferując kameralne grono słuchaczy, którzy będą potrafili właściwie docenić walory uprawianego przez niego gatunku. Poezja śpiewana jest bowiem typem muzyki, na który trzeba otworzyć nie tylko uszy, ale także serce i umysł. Koncert Grzegorza Turnaua to raczej spotkanie z publicznością niż prosta relacja widz-artysta. Każde takie wydarzenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Muzyk rozmawia bowiem z widzami, pyta ich o oczekiwania dotyczące piosenek, a także wykonuje utwory pod wpływem zaistniałej na sali atmosfery – a należy pamiętać, że przez lata zgromadził zasobny repertuar, który cały czas wprawnie wykorzystuje. Pozwólmy więc stworzyć magii poezji śpiewanej tę niezwykłą więź pomiędzy publicznością a artystą. Przenieśmy się na chwilę z gliwickiej widowni do kawiarnianego gwaru Piwnicy pod Baranami. Niechaj tego wieczoru muzyka i słowa wypełnią nasze dusze!

BILETY: I miejsca: 70 zł, II miejsca: 55 zł

REZERWACJA I SPRZEDAŻ biletów: www.teatr.gliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI