r e k l a m a
spot_imgspot_img

Gwałciciel, złodzieje i poszukiwani listami gończymi zatrzymani

W miniony weekend policjanci gliwickiego garnizonu zatrzymali 12 sprawców przestępstw, liczba nie obejmuje sprawców wykroczeń.

Ujęto 2 poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości listami gończymi. Dzisiaj zapadną decyzje dotyczące ich dalszych losów. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu bezpośrednim znaleźli się sprawcy kradzieży, kradzieży z włamaniem, kierowania gróźb karalnych, zniszczeń mienia oraz pijani kierowcy. Poniżej najciekawsze przypadki.

W sobotnie popołudnie policjanci z Pyskowic zatrzymali 50-latka, który z otwartego mieszkania skradł dwa telefony komórkowe. Mężczyzna został złapany na ulicy chwilę po przyjęciu telefonicznego zgłoszenia kradzieży.

Do podobnego zatrzymania doszło w Knurowie. Tu około godziny 14.00 dzielnicowy ujął 39-letniego mieszkańca miasta, który w sklepie ze sprzętem elektronicznym dokonał kradzieży 4 odtwarzaczy DVD o wartości ponad 1500 zł.
Około godziny 19.00 mundurowi z knurowskiej jednostki zatrzymali także 31-letniego pseudokaratekę, który w czasie interwencji związanej z nieobyczajnym zachowaniem rzucił się na policjanta.

Około 11.30 na ul. Piwnej policjanci z III komisariatu zatrzymali 40-letnią mieszkankę Zabrza, która oferowała… wróżenie. W czasie realizacji „usługi” skradła usługobiorczyni złoty pierścionek.

W niedzielę nad ranem, około godziny 5.00 na ul. Dubois, policjanci z „trójki” w pościgu bezpośrednim zatrzymali 23-latka. Idący ulicą mężczyzna z nieznanych pobudek wyrwał lusterko w zaparkowanym fordzie focusie.

Również w weekend kryminalni z Knurowa rozwiązali zagadkę włamania do jednej z hurtowni. W efekcie zatrzymano trzech mieszkańców miasta w wieku od 15 do 18 lat.

W sobotę wieczorem, na wniosek prokuratora, sąd aresztował 20-letniego mieszkańca Gliwic zatrzymanego dzień wcześniej przez kryminalnych. Młody gliwiczanin zaatakował i wciągnął w zarośla nastolatkę. Sprawca poddał ofiarę innej czynności seksualnej.

Wszystkie wspomniane osoby posiadają status podejrzanych o popełnienie przestępstw. W najbliższym czasie staną przed sądami i usłyszą wyroki.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mójnick
Mójnick
11 lat temu

W końcu gliwicka policja zrobiła coś pożyteczniejszego niż łapanie „kiboli” odpalających racę lub nie zajmujących swoich miejsc na stadionie.

Anonimowo
Anonimowo
11 lat temu

brawo polycya 🙂

haha
haha
11 lat temu

a co to kurka jest ta inna czynność swxualana tempe to jakieś

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI