r e k l a m a
spot_imgspot_img

Hala przy ul. Kozielskiej będzie miała dzierżawcę

Przetarg na wysokość stawki czynszu dzierżawnego sali sportowej przy ul. Kozielskiej został rozstrzygnięty. Obiektem zarządzać będzie firma z Zabrza.

Przetarg został rozstrzygnięty na rzecz P.W. WER-SPAW Rafał Daniłowicz z Zabrza, który zaproponował czynsz w najwyższej wysokości tj. 3100,00 zł netto miesięcznie. W przetargu udział brały jeszcze trzy inne podmioty.

Hala sportowa przy ul. Kozielskiej 1 znajduje się przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych i Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1. Mieści pełnowymiarowe boiska, na których można uprawiać różne dyscypliny sportu – m.in. koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, badmintona czy sporty walki. Oferuje też ściankę wspinaczkową wykorzystywaną do rekreacji górskiej. Obiekt wyposażono też w salę fitness, siłownię oraz pomieszczenie do gry w tenisa stołowego.

Zobacz też: Pudzian na otwarciu hali przy ul. Kozielskiej

Główna arena hali przy ul. Kozielskiej może być wykorzystana do organizacji zawodów, oraz przeprowadzania zajęć dla 2 lub 3 grup ćwiczących poprzez podzielenia boiska głównego na 3 części za pomocą siatek. Obiekt jest przygotowany nie tylko do zajęć sportowych ale – po odpowiednim zabezpieczeniu podłogi – także do organizowania kameralnych widowisk i imprez estradowych. Na widowni może zasiąść 285 osób. Przed obiektem znajduje się parking na 50 samochodów. Realizacja inwestycji kosztowała około 10 mln zł.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI